Ładowanie...

Drodzy Klienci, przypominamy, że 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy. Dlatego w dniu dzisiejszym Biuro Obsługi Klienta nie pracuje. 16 sierpnia dostawy będą realizowane od godz. 15:00, zaś Biuro Obsługi Klienta będzie do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach.

Zamawiam
Koszyk: 0,00
Piwo bezalkoholowe

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

Niestety nic nie znaleźliśmy dla zapytania '' :(

Lubisz usiąść w piątkowy wieczór ze szklanką chłodnego, słodkiego martini? Albo delektować się doskonałym drinkiem z dodatkiem tego aromatycznego wermutu? Sprawdź, jakie rodzaje trunków oferuje sklep online Frisco.pl. Znajdziesz w nim zarówno gorzkie, jak i słodkie lub wytrawne rodzaje wermutu, które – w zależności od wybranego smaku – mogą być podawane jako aperitif albo dodatek do koktajli. W słodkiej wersji będą doskonale smakować nawet bez żadnych dodatków. Jeśli chcesz rozpocząć degustację najbardziej znanych rodzajów tego trunku, odwiedź nasz supermarket online z delikatesowymi produktami, w którym natrafisz między innymi na wytrawny wermut o słomkowej barwie i wyraźnej nucie truskawki i cytryny. Kupisz także słodkie martini, o delikatnym smaku wanilii lub różowe o wyraźnym, ziołowym aromacie. To ostatnie będzie lekko gorzkawym trunkiem, na bazie różowego wina, o aromacie goździków i cynamonu. Koneserzy cenią także chorwacki wermut. Warto wspomnieć, że alkohol ten produkowany jest z wina, które doprawiane jest ziołami i korzennymi przyprawami, w tym przede wszystkim piołunem, kolendrą, szałwią i goździkami. Zakupy przez Internet w naszym markecie to nie tylko wermut – drinki oprzeć możesz na wielu innych, doskonałych alkoholach, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.