Ładowanie...

Drodzy Klienci, przypominamy, że 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy. Dlatego w dniu dzisiejszym Biuro Obsługi Klienta nie pracuje. 16 sierpnia dostawy będą realizowane od godz. 15:00, zaś Biuro Obsługi Klienta będzie do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach.

Zamawiam
Koszyk: 0,00
Piwo bezalkoholowe

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

PLUTON Gold Kawa mielona 250 g

Data ważności: 03-04-2020
PLUTON Gold Kawa mielona 250 g
FriscoNowy, zapakowany
22,49
za 1 szt. / 250 g
89,96 / kg
EAN: 5907222366004
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Pluton to najstarsza polska marka kawy. Powstała w 1882 roku w Warszawie, gdzie przetrwała dwie wojny światowe, ale na ponad 60 lat zniknęła z rynku.

Ziarna kawy tworzące mieszanki Pluton palone są powoli, rzemieślniczą metodą w bębnowych piecach i pakowane bezpośrednio po paleniu, dzięki czemu dłużej zachowują świeżość. Nad jakością każdej z naszych kaw czuwają doświadczeni mistrzowie (Master Roasters) w paleniu kawy.


Pluton Gold to wykwintna kompozycja ręcznie zbieranych ziaren 100% Arabika pochodzących z wiodących plantacji Brazylii i palonych w Polsce. Jest to delikatna kawa o wysublimowanym smaku mlecznej czekolady z nutami prażonych orzechów w tle.


Cechy:

  • intensywność: 3/5
  • gorycz: 3/5
  • kwaskowość: 2/5


Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu. 

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres internetowy

kawapluton.com.

Tagi:

PLUTON