Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

1 szt.
15 szt.
Minimalny termin przydatności 21 dni
Minimalny termin przydatności 15 dni
Minimalny termin przydatności 29 dni
Nowość
Dodaj do ulubionych
NATUREK Łagodny serek kozi do smarowania 150 g
Minimalny termin przydatności 33 dni
Minimalny termin przydatności 68 dni
Minimalny termin przydatności 21 dni
Dodaj do ulubionych
MARENCHINO Ser z truflami 150 g
Minimalny termin przydatności 36 dni
Dodaj do ulubionych
MARENCHINO Ser Toma Piemontese DOP 150 g
Minimalny termin przydatności 64 dni
Dodaj do ulubionych
MARENCHINO Ser Bra Duro DOC 150 g
Minimalny termin przydatności 50 dni
Dodaj do ulubionych
NATUREK Nasz Camembert Ser pleśniowy z pieprzem 120 g

Nabiał, jaja, sery

*Nabiał* jest jednym z bardziej rozbudowanych działów artykułów spożywczych w naszym sklepie. Produkty pochodzenia mlecznego spożywamy niemal codziennie, są one m.in. źródłem wartościowego dla naszego organizmu wapnia. Wystarczy z kolei kilka plasterków żółtego sera, żeby zaspokoi zapotrzebowanie organizmu na potas. *Nabiał” głównie kojarzy się z pierwszym posiłkiem dnia – śniadaniem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby występował jako dodatek czy danie główne. *Nabiał*, czyli m.in. sery, jaja, mleko, masło to produkty, które dostarczają do organizmu pełnowartościowe białko i szereg składników mineralnych. Nabiał ma także właściwości chłodzące – szczególnie poleca się go do spożycia w upalne i gorące letnie dni. Sfermentowane produkty nabiałowe schładzają organizm od środka.

Nabiał – czyli co dokładnie?

Frisco.pl oferuje wysokiej jakości, świeży nabiał. W ofercie posiada produkty polskich i zagranicznych producentów. Świeże jajka, mleko, śmietana, kefir, jogurty i reszta artykułów przechowywana jest w specjalnych warunkach chroniących przed zepsuciem. Część nabiału dostarczana od lokalnych dostawców została opatrzona specjalnym logo, podobnie jak produkty BIO. W produktach z działu nabiał znajdują się również inne niezbędne składniki, takie jak zdrowe tłuszcze, sole mineralne i witaminy.