Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Ryżowe
Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Ważny do 06-02-2023
Produkt polecany
Dodaj do ulubionych
BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 500 g
Ważny do 31-01-2022
Dodaj do ulubionych
ALPRO Napój ryżowy o smaku waniliowym 1 l
Ważny do 20-12-2021
Ważny do 29-11-2021
1 szt.
12 szt.
Ważny do 16-05-2021
Dodaj do ulubionych
ADEZ Napój ryżowy 800 ml
Ważny do 14-05-2021

Oferty

Mleko ryżowe – źródło niezbędnych witamin i mikroelementów

Mleko ryżowe to dobry zamiennik dla osób z nietolerancją laktozy oraz alergików i wegan. Pozyskuje się go ze zboża lub wody pozostającej po ugotowaniu ryżu. Zawiera więcej węglowodanów i mniej tłuszczu od mleka krowiego, ponadto jest często wzbogacane witaminami i solami mineralnymi, m. in. żelazem, witaminą B12 i B3 oraz wapniem. Bogate w minerały mleko ryżowe pomaga złagodzić nudności oraz stymuluje produkcję mleka u matek karmiących piersią.

Napoje ryżowe – idealna alternatywa dla alergików

Napoje ryżowe są hipoalergiczne, co oznacza, że mogą być dobrym wyborem dla starszych niemowląt (powyżej 6. miesiąca życia) oraz osób z licznymi alergiami, m.in. na orzechy czy soję. Występująca w ich składzie witamina B1 (tiamina) wpływa pozytywnie na kondycję wątroby, skóry, włosów i oczu, wspiera system nerwowy i zapewnia poprawę koncentracji. Witamina B2 przyczynia się do produkcji czerwonych krwinek, a witamina B3 obniża poziom cholesterolu. Napoje ryżowe rekomendowane są także osobom pozostającym na dietach odchudzających. Zawierają błonnik, który utrzymuje uczucie sytości i poprawia funkcjonowanie jelit. Wolno przyswajane z napojów ryżowych węglowodany dostarczają energii, nie podnosząc przy tym poziomu cukru we krwi.Dostępne w naszym asortymencie mleko ryżowe występuje w kilku wariantach, wzbogaconych różnymi aromatami, m.in. kokosowym, migdałowym, waniliowym i czekoladowym.