Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Dodaj do ulubionych
DANIVAL POKI BIO Przecier jabłkowo-bananowy BIO 90 g
Ważny do 18-06-2021
1 szt.
12 szt.
Dodaj do ulubionych
KUBUŚ Mus 100% banan jabłko 100 g
Ważny do 28-02-2022
1 szt.
12 szt.
Dodaj do ulubionych
KUBUŚ Mus 100% truskawka jabłko banan marchew 100 g
Ważny do 28-02-2022
1 szt.
12 szt.
Dodaj do ulubionych
KUBUŚ Mus 100% jabłko banan 100 g
Ważny do 28-02-2022
Ważny do 30-11-2021
Dodaj do ulubionych
KUBUŚ Mus + Jogurt jabłko banan 80 g
Ważny do 30-11-2021
1 szt.
7 szt.
Ważny do 31-01-2022

Deserki dla dzieci

Zdrowe żywienie dziecka nie oznacza, że nie może ono czerpać z jedzenia przyjemności. Jak każdy z nas, tak również mali ludzie bardzo lubią słodki smak i chętnie sięgają po przekąski. Na szczęście, nie musimy podawać im niezdrowych słodyczy, które mogłyby mieć negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie malucha. W naszej ofercie znajdziesz deserki dla dzieci, które możesz podawać bez żadnych wyrzutów sumienia.

Moc owoców w pysznych deserkach

Chcąc podarować dziecku odrobinę przyjemności w słodkim deserze, warto unikać białego cukru, który nie ma najlepszego wpływu na funkcjonowanie organizmu. O wiele lepiej sprawdzą się cukry zawarte w owocach. Dlatego też deserki dla dzieci to najczęściej owocowe musy, które nie są dodatkowo dosładzane. Są nie tylko pyszne, ale również dostarczają dziecku niezbędnych do prawidłowego rozwoju witamin. Słowem, to przekąska, którą warto włączać do diety każdego malucha.

Także dla niemowląt

Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz również deserki dla niemowląt, które pozbawione są chemicznych dodatków, konserwantów czy barwników. To produkty, które doskonale sprawdzą się podczas rozszerzania diety. Spora część deserków dla niemowląt tworzona jest bowiem z jednego gatunku owoców, co ułatwia obserwowanie, czy dany produkt jest dobrze tolerowany przez dziecko.

Owoce pod staranną kontrolą

W skład deserków dla dzieci wchodzą owoce i warzywa, które pochodzą z naturalnych, ekologicznych upraw, na których nie używa się chemicznych nawozów oraz środków ochrony roślin. Dzięki czemu produkty te są całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. W ofercie naszego sklepu znajdziesz deserki dla dzieci znanych i cenionych producentów żywności dla niemowląt. Marki takie jak HiPP, Gerber czy Bobovita to gwarancja najwyższej jakości produktów, a tym samym bezpieczeństwa twojego dziecka. Szeroki wybór smaków sprawia zaś, że możesz rozwijać dietę dziecka i włączać do niej kolejne, nowe produkty. Już dziś zapoznaj się więc z naszymi propozycjami i uzupełnij domowe zapasy.