Ładowanie...
Stage 4 (from 12 months)
1 pc
6 pcs
Best before 30-01-2021
Best before 13-02-2021
Best before 02-01-2020
1 pc
6 pcs
1 pc
6 pcs
Dodaj do ulubionych
HIPP Spaghetti Bolognese - after 15 months 250 gHIPPSpaghetti Bolognese - after 15 months250 g35,96 PLN / kg
8.99 PLN
Temporarily unavailable
Gdy dziecko kończy roczek, przychodzi czas na pewne zmiany w jego życiu – przynajmniej jeśli chodzi o jadłospis. Nietrudno zauważyć, że maluch staje się w tym czasie niezwykle energiczny, aktywny i bardzo ciekawy świata. By zapewnić mu niezbędną do tego energię, warto jak najbardziej urozmaicać jego dietę. Przychodzimy z pomocą – w tej kategorii znajdziesz różnorodne, pełnowartościowe gotowe dania dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Wystarczy je podgrzać, by zapewnić maluszkowi smaczny i zdrowy posiłek. Wśród przygotowanych z myślą o najmłodszych smakoszach dań znalazły się między innymi
  • kluseczki z rybą i warzywami w pomidorach
  • zupka jarzynowa z kluseczkami i kurczakiem
  • spaghetti po bolońsku
  • warzywa z indykiem i papryką
Co dziś zaserwujesz swojemu łasuchowi? Praktyczne rady
  • Według pediatrów i dietetyków dziecko w tym wieku powinno zjadać 4-5 posiłków dziennie, w tym 3 duże (śniadanie, obiad, kolacja) oraz dwa znacznie mniejsze, raczej symboliczne (drugie śniadanie i podwieczorek). Warto przyzwyczajać maleństwo do regularnego trybu jedzenia, by wyrabiać w nim nawyk systematycznego przyjmowania pokarmu.
  • Podawaj dziecku porcje, które odpowiadają jego możliwościom i potrzebom. Zaufaj jego instynktowi – roczne dziecko w jakiś sposób potrafi już określić, jaka powinna być wielkość posiłku.