Ładowanie...
GINGER ORGANIC Night Pad pcs. 1 pc
Dodaj do ulubionych

GINGER ORGANIC Night Pad pcs.

Podpaski na noc 10 szt.

1 pc
Best before 16-06-2020
FriscoNew, packed
31.59 PLN
for 1 piece
EAN: 5713334000015
Weight:1 pc
EAN:5713334000015
Tags:bio
Podpaski higieniczne Ginger Organic na noc to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleń i podrażnień. Dla zapewnienia, że produkty GingerOrganic są wykonane ze 100% bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne - posiadają aż PIĘĆ certyfikatów: Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC.
Pakowane pojedynczo w 100 % biodegradowalną biofolię ze skrobi kukurydzianej. 100% certyfikowanej bawełny organicznej, hipoalergiczne. Niezwykle miękka i delikatna warstwa wierzchnia, grubsza warstwa bawełny zapewniająca komfort w czasie snu. Naturalna bawełna sprawia, iż skóra oddycha. Niezwykle chłonny wkład. Skrzydełka utrzymują podpaskę na miejscu. Testowane klinicznie. Wolne od chemii, GMO, perfum i chloru. Cienkie i elastyczne.