Ładowanie...
PENTEL Crayons oil pastels 1 pc
Dodaj do ulubionych

PENTEL Crayons oil pastels

Pastele olejne

1 pc
FriscoNew, packed
Product discontinued
0.00 PLN
for 1 piece
EAN: 4711577003603
Weight:1 pc
Brand:PENTEL
EAN:4711577003603

Kredki pastele olejne PENTEL 36 szt.
Pastele olejne o okrągłym przekroju. Doskonałe do domu i szkoły. Mogą być używane na papierze, tablicach lub płótnie. Uzyskuje się czyste, trwałe i odporne na blaknięcie kolory. Bezpieczne dla dzieci. Posiadają atest PZH HŻ/07948/96.
Pastele Pentel - kultowy produkt dla dzieci i profesjonalistów. Pastele to produkt, który wspiera rozwój zdolności manualnych każdego dziecka, wzbudza jego ciekawość, uwrażliwia na kolory, pomaga w nieskrępowanej identyfikacji przestrzeni. Posiadają atest PZH HŻ/12985/01,są zatem w pełni bezpieczne, wyjątkowo łatwe i przyjemne w użytkowaniu. Są nieocenionym narzędziem doskonalenia sztuki rysowania, gwarantują twórczą i indywidualną organizację czasu nie tylko najmłodszym. Pastele olejne PHN to nowoczesna technologia, która wspiera inwencję, mnożąc niekończący się ciąg twórczych inspiracji.

Dedykowane amatorom i profesjonalistom rysującym na płótnie, papierze lub tablicach. Doskonałe zarówno na sucho, jak i na mokro,w samodzielnej, jak i łączonej technice. Nie może ich zabraknąć w szkole, przedszkolu, domu i pracowni.