Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

SPLAT Ultracomplex Pasta do zębów wybielająca na wrażliwe zęby 100 ml

Data ważności: 30-06-2021
SPLAT Ultracomplex Pasta do zębów wybielająca na wrażliwe zęby 100 ml
FriscoNowy, zapakowany
13,99
za 1 szt. / 100 ml
139,90 / l
EAN: 4603014001078
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

PASTA ULTRACOMPLEX - KOMPLEKSOWA OCHRONA I WYBIELANIE WRAŻLIWYCH ZĘBÓW 

Wielofunkcyjna pasta do zębów delikatnie wybiela wrażliwe zęby, dba o zdrowie dziąseł i zapewnia wyjątkowo świeży oddech. 

Bioaktywny wapń i hydroksyapatyt skutecznie wzmacniają zęby, zwiększając w ten sposób gęstość szkliwa. Naturalny enzym z papai w połączeniu z PVP niszczą kamień nazębny. Jony potasu i cynku zmniejszają wrażliwość zębów i działają kojąco na dziąsła. System Sp.White delikatnie wybiela i poleruje szkliwo, nadając mu niezwykły blask. 

Co najmniej jeden na pięciu dorosłych na świecie cierpi z powodu nadwrażliwości zębów. Objawia się to odczuwaniem bólu podczas spożywania zimnych, gorących, kwaśnych lub słodkich potraw, a także podczas mycia zębów. Do przyczyn takiego stanu rzeczy należą: wady zgryzu, zapalenia dziąseł, konsekwencje zabiegów stomatologicznych, patologiczne ścieranie się zębów, nadmierne spożycie kwaśnych produktów, używanie słabej jakości szczoteczek do zębów i intensywnie ścierających past oraz ścieranie się szkliwa wynikające z nieodpowiedniej techniki mycia zębów.

Składniki

Pokaż

Składniki

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, PEG-8, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Bicarbonate, Potassium Nitrate, Calcium Lactate, Titanium Dioxide, Zinc Citrate, Sodium Methylparaben, PVP, Hydroxyapatite, Sodium Saccharin, Bisabolol, Papain, Limonene


NIE ZAWIERA: SLES, triklosanu, chlorheksydyny i fluoru

Tagi:

SPLAT