... Ładowanie ...

Szanowni Klienci, informujemy że w dniu 20 czerwca Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne.

ENVERO SELECCION Oliwa z oliwek Virgen Extra 500 ml
Dodaj do ulubionych

ENVERO SELECCION Oliwa z oliwek Virgen Extra

500 ml
FriscoNowy, zapakowany
Chwilowo niedostępny
84,99
za 1 szt. / 500 ml
169,98 / l
EAN: 8437003206481
Cena za l:169,98
Pojemność:500 ml
EAN:8437003206481

Oliwa Envero Seleccion Virgen Extra z pierwszego tłoczenia na zimno. Tłoczona z oliwek zebranych tylko na początku kampanii (czas zbioru), kiedy to zaczęły zmieniać kolor z zielonego na fioletowy, dzięki czemu posiada wspaniałe właściwości organoleptyczne. Oliwę tę charakteryzuje zapach świeżych zielonych owoców i świeżo  skoszonej trawy. W smaku przyjemnie pikantna. Profesjonalny wybór z odmian oliwek uprawianych w prowincji Granada w południowej Hiszpanii. Polecana do spożycia na surowo. 

Zapakowana w pudełko prezentowe. Najwyższą jakość oliwy potwierdzają certyfikaty: Certyfikat Zintegrowanej Produkcji, Rolnictwo zgodne z modelem zintegrowanej produkcji ma na celu produkcję żywności najwyższej jakości w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Cele te realizowane są poprzez ścisłą kontrolę poszczególnych etapów produkcji: przygotowanie gleby i roślin, zbiór, przetwarzanie, pakowanie. Kontrolowany jest między innymi czas od zbioru do tłoczenia, który musi byc jak najkrótszy oraz temperatura tłoczenia. 

Produkcja zintegrowana ma również na celu produkcję żywności za pomocą mechanizmów przyjaznych dla środowiska.Optymalizuje wykorzystanie zasobów naturalnych w celu poprawy żyzności gleby, zachowuje równowagę biologiczną poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu wód gruntowych. Reguluje, kontroluje i ogranicza użycie środków sztucznej syntezy. 

Audyty i kontrole dają pewność konsumentowi, że otrzymuje produkt najwyższej jakości. Certyfikat Jakości jest wydawany przez autonomiczny rząd Andaluzji (Junta de Andalucia). Jest on potwierdzeniem najlepszych praktyk w produkcji rolno spożywczej i rybołówstwie.