Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

ENVERO SELECCION Oliwa z oliwek Virgen Extra 500 ml

Data ważności: 30-12-2019
ENVERO SELECCION Oliwa z oliwek Virgen Extra 500 ml
FriscoNowy, zapakowany
84,9977,99
za 1 szt. / 500 ml
155,98 / l
EAN: 8437003206481
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Oliwa Envero Seleccion Virgen Extra z pierwszego tłoczenia na zimno. Tłoczona z oliwek zebranych tylko na początku kampanii (czas zbioru), kiedy to zaczęły zmieniać kolor z zielonego na fioletowy, dzięki czemu posiada wspaniałe właściwości organoleptyczne. Oliwę tę charakteryzuje zapach świeżych zielonych owoców i świeżo  skoszonej trawy. W smaku przyjemnie pikantna. Profesjonalny wybór z odmian oliwek uprawianych w prowincji Granada w południowej Hiszpanii. Polecana do spożycia na surowo. 

Zapakowana w pudełko prezentowe. Najwyższą jakość oliwy potwierdzają certyfikaty: Certyfikat Zintegrowanej Produkcji, Rolnictwo zgodne z modelem zintegrowanej produkcji ma na celu produkcję żywności najwyższej jakości w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Cele te realizowane są poprzez ścisłą kontrolę poszczególnych etapów produkcji: przygotowanie gleby i roślin, zbiór, przetwarzanie, pakowanie. Kontrolowany jest między innymi czas od zbioru do tłoczenia, który musi byc jak najkrótszy oraz temperatura tłoczenia. 

Produkcja zintegrowana ma również na celu produkcję żywności za pomocą mechanizmów przyjaznych dla środowiska.Optymalizuje wykorzystanie zasobów naturalnych w celu poprawy żyzności gleby, zachowuje równowagę biologiczną poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu wód gruntowych. Reguluje, kontroluje i ogranicza użycie środków sztucznej syntezy. 

Audyty i kontrole dają pewność konsumentowi, że otrzymuje produkt najwyższej jakości. Certyfikat Jakości jest wydawany przez autonomiczny rząd Andaluzji (Junta de Andalucia). Jest on potwierdzeniem najlepszych praktyk w produkcji rolno spożywczej i rybołówstwie.

Składniki

Pokaż

Składniki

oliwa z oliwek Virgen Extra

Wartości odżywcze

Pokaż

Wartości odżywcze

OkreślenieW 100gW jednostce
Wartość energetyczna kJ3700,018500,0
Wartość energetyczna kcal900,04500,0
Tłuszcze nasycone14,070,0
Tłuszcze jednonienasycone78,0390,0
Tłuszcze wielonienasycone8,040,0
Węglowodany0,00,0
w tym cukry 0,00,0
witamina E 15,5 mg

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przechowywanie

Przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.

Opakowanie

Pokaż

Rodzaj pojemnika

butelka szklana

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres producenta

San Isidrio de Loja SCA, P.I. Manzanill II Area14c, 18300 Loja (Granada) Spain


Adres dystrybutora

SELEUS ul. Dojazdowa 2B, 05-270 Marki