Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 20 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji do godziny 15:00.

PEDIGREE Pokarm Suchy Complete for Mature Small Breeds of Chicken / Vegetables 2 kg
Dodaj do ulubionych

PEDIGREE Pokarm Suchy Complete for Mature Small Breeds of Chicken / Vegetables

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów małych ras.

2 kg
Best before 05-11-2019
FriscoNew, packed
19.99 PLN
for 1 pc / 2 kg
9,99 / kg
EAN: 5900951272400
Price for kg:9,99 PLN
Weight:2 kg
Brand:PEDIGREE
EAN:5900951272400

Karma sucha Pedigree Vital Protection została specjalnie opracowana, aby wspierać cztery obszary zdrowia psa. Nasze produkty pomagają wspierać naturalnie silne mechanizmy obronne, zdrową skórę i sierść, dobre trawienie oraz pomagają czyścić psie zęby. Pedigree Vital Protection pomaga utrzymać Twojego psa w zdrowiu i witalności.


Witalność
Z witaminą B i substancjami mineralnymi, aby Twój pies mógł cieszyć się witalnością i pełnią życia.

 

Zdrowe zęby
Każdy pies zasługuje na szczęśliwy uśmiech. Ponieważ psy smakują życie przez pyszczki, tak ważne jest dla nich, aby zęby i dziąsła były zawsze zdrowe. Dlatego karma Pedigree Mini dla psów dorosłych małych ras zawiera specjalny aktywny składnik, który redukuje odkładanie się kamienia nazębnego i pomaga zachować czyste zęby i zdrowe dziąsła. 


Trawienie
Każdy pies zasługuje na to, by mieć zdrowy brzuszek. Nasze produkty zawierają naturalne włókno pokarmowe i wysokiej jakości białko, które wspierają zdrowe trawienie. 


Zdrowa skóra i sierść
Każdy pies zasługuje na to, aby wyglądać i czuć się zdrowo. Z olejem słonecznikowym, naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-6 i cynkiem, aby pomóc Twojemu psu wyglądać i czuć się świetnie. 

Naturalne mechanizmy obronne
Każde pies zasługuje na dodatkową ochronę. Nasze receptury zawierają witaminę E, znaną z pełnienia funkcji przeciwutleniacza, a także wybrane substancje mineralne, które wspierają naturalne mechanizmy obronne psa małej rasy. Więc teraz nie musisz się martwić, za czym węszy Twój pies, gdy nie patrzysz. 

Bez dodatku sztucznych barwników


Opracowane przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii z centrum Waltham.

www.waltham.com