Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 20 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji do godziny 15:00.

FREEYU PROTEIN Yoghurt bar with inulin 40 g
Dodaj do ulubionych

FREEYU PROTEIN Yoghurt bar with inulin

40 g
Best before 19-02-2020
FriscoNew, packed
3.29 PLN
for 1 pc / 40 g
82,25 / kg
EAN: 5901888014545
Price for kg:82,25 PLN
Weight:40 g
Brand:FREEYU
EAN:5901888014545

Batony proteinowe FREEYU to doskonała przekąska dla osób aktywnych. Łączą w sobie wszystko to co najlepsze. Z jednej strony dostarczają tak bardzo pożądane i najlepsze dla osób aktywnych białko, z drugiej zachwycają wyjątkowym smakiem i konsystencją. Oblane delikatną, mleczną czekoladą są idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Zawierają naturalny prebiotyk – inulinę, są źródłem błonnika. Batony proteinowe FREEYU zawierają cenną witaminę B12.

  • 25% białka – koncentrat białka serwatkowego świetnie przyswajany przez organizm. Jest nieodzowny w budowaniu masy mięśniowej i utrzymaniu zdrowych kości. Białko serwatkowe zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do prawidłowej regeneracji. Szczególne polecane jest osobom aktywnym fizycznie, u których występuje większe zapotrzebowanie na białko.
  • Inulina – prebiotyk naturalnie występujący w bulwach, kłączach i dolnych częściach łodyg roślin. Niezwykle cenny dla organizmu – wspiera populację pożytecznych kultur bakterii, jest odporny na działanie enzymów trawiennych, ogranicza wchłanianie kalorii podobnie jak błonnik. Przyczynia się do lepszego funkcjonowania jelit i wzmocnienia systemu immunologicznego.
  • Witamina B12 – pomaga m.in. w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, wspomaga układ nerwowy, pomaga utrzymać równowagę psychiczną, ułatwia uczenie się i koncentrację. Ponadto współtworzy metioninę odpowiedzialną za dobry nastrój a także pomaga w odbudowywaniu masy kostnej.

FREEYU PROTEIN Baton białkowy jogurtowy z inuliną - doskonały dla osób aktywnych, świetny zarówno w czasie jak i po treningu. Zawiera 25% białka, doskonale przyswajalnego przez organizm, inulinę – naturalny prebiotyk a także witaminę B12. Jest źródłem błonnika. Delikatny jogurtowy smak w połączeniu z mleczną czekoladą sprawia, że baton rozpływa się w ustach.