Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

KROMBACHER'S FASSBRAUSE Piwo bezalkoholowe RHABARBER 330 ml

Data ważności: 17-08-2019
KROMBACHER'S FASSBRAUSE Piwo bezalkoholowe RHABARBER 330 ml
FriscoNowy, zapakowany
6,49
za 1 szt. / 330 ml
19,67 / l
EAN: 4008287905410
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Krombacher's Fassbrause Rhabarber to popularny bezalkoholowy napój słodowy łączący w sobie łagodny lecz kwaśny smak rabarbaru z subtelną słodyczą charakterystyczną dla ekstraktu słodu jęczmiennego. Świetna propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na owocowe orzeźwienie bez dodatku alkoholu.

Fassbrause dosłownie 'napój musujący z beczki' to niemiecki bezalkoholowy napój słodowy, po raz pierwszy wytworzony w Berlinie w 1908 roku. Ojciec chciał, aby jego syn mógł razem z nim wypić napój podobny do piwa pod względem smaku i koloru. W ten sposób opracował recepturę, dzięki której możliwe było stworzenie napoju całkowicie bezalkoholowego, przy wykorzystaniu ekstraktu słodowego i naturalnych składników. Fassbrause powstaje z połączenia owoców, przypraw i ekstraktu słodowego. Tradycyjnie przechowywany jest w beczce.


Zawartość alkoholu: 0%

Składniki

Pokaż

Składniki

woda, cukier,sok z rabarbaru (2%), koncentrat z soku z rabarbaru,sok z cytryny (2%), koncentrat z soku z cytryny, słód jęczmienny, kwas węglowy,naturalny aromat cytrynowy, chmiel, sok z czarnej porzeczki (2%), koncentrat z czarnej porzeczki