Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

KROMBACHER'S FASSBRAUSE Piwo bezalkoholowe ZITRONE 330 ml

Data ważności: 01-03-2019
KROMBACHER'S FASSBRAUSE Piwo bezalkoholowe ZITRONE 330 ml
FriscoNowy, zapakowany
6,49
za 1 szt. / 330 ml
19,67 / l
EAN: 4008287901702
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Krombacher's Fassbrause Zitrone to klasyczny bezalkoholowy napój słodowy łączący kwaśny smak świeżej cytryny ze słodyczą ekstraktu słodu jęczmiennego. W wyniku wykorzystania najwyższej jakości składników i oryginalnego sposobu produkcji powstają wyjątkowe w smaku i aromacie całkowicie pozbawione alkoholu, wyśmienite napoje słodowe Krombacher's Fassbrause. Gwarancja wspaniałego smaku dla wszystkich fanów owocowych fuzji smakowych.

Fassbrause dosłownie 'napój musujący z beczki' to niemiecki bezalkoholowy napój słodowy, po raz pierwszy wytworzony w Berlinie w 1908 roku. Ojciec chciał, aby jego syn mógł razem z nim wypić napój podobny do piwa pod względem smaku i koloru. W ten sposób opracował recepturę, dzięki której możliwe było stworzenie napoju całkowicie bezalkoholowego, przy wykorzystaniu ekstraktu słodowego i naturalnych składników.

Fassbrause powstaje z połączenia owoców, przypraw i ekstraktu słodowego. Tradycyjnie przechowywany jest w beczce.


Zawartość alkoholu: 0%

Składniki

Pokaż

Składniki

woda, cukier,sok z cytryny (3%), koncentrat z soku z cytryny, słód jęczmienny, kwas węglowy,naturalny aromat cytrynowy, chmiel