Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy że w dniach 21 i 22 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne. Zapraszamy do kontaktu po świętach.

TYMBARK Juice 100% Orange Multivitamin Apple Tomato 4-pack 1.2 l
Dodaj do ulubionych

TYMBARK Juice 100% Orange Multivitamin Apple Tomato 4-pack

1.2 l
Best before 30-04-2019
FriscoNew, packed
5.99 PLN
for 1 pc / 1.2 l
4,99 / l
EAN: 5900334138835
Price for l:4,99 PLN
Capacity:1.2 l
Brand:TYMBARK
EAN:5900334138835

Soki Tymbark to uznane na rynku produkty, które od lat cieszą się dobrą opinią wśród konsumentów w różnym wieku. Ich odpowiednio dobrana receptura jest niezmienna już od lat. Te soki i napoje to klasyka w najlepszym wydaniu!

Teraz w dostępne w formie 4- paku: 

  • Sok 100% Pomarańcza firmy Tymbark to nie tylko metoda na ochłodzenie się w długi, upalny dzień, ale również dawka witaminy C, która jest nam bardzo potrzebna. Sok pomarańczowy bowiem uzupełnia nasz organizm nie tylko o wodę. Sok 100% daje gwarancję, że pijemy wyłącznie pomarańczowy napój, bez dodatku żadnej wody czy polepszaczy.
  • Sok 100% Multiwitamina firmy Tymbark to naturalnie mętny nektar, niezwykle egzotyczny, pozwalający osobom spożywającym go przenieść się w całkiem inny klimat. Składa się on przede wszystkim z papai, brzoskwini, chińskiego agrestu oraz kiwi, czyli owoców o właściwościach orzeźwiających, znakomicie komponujących się ze sobą nawzajem. Dzięki temu produkt charakteryzuje się bardzo wyrazistym smakiem, zapadającym w pamięci na bardzo długi czas już od pierwszego kontaktu z nim.
  • Sok 100% Jabłko firmy Tymbark idealnie chłodzi i gasi pragnienie. Do jego produkcji użyte zostały tylko najlepsze, odpowiednio wyselekcjonowane rodzaje jabłek. Dlatego sok jest taki pyszny i tak dobrze smakuje. Doskonały do picia samodzielnie lub jako baza do sporządzania drinków.
  • Sok 100 % Pomidorowy firmy Tymbark pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia. Aby uzyskać lekko ostry smak dodajemy pikantnej papryki chilli i aromatycznego pieprzu.