Ładowanie...
KOPERNIK Z serca fabryki Gingerbread cake in dessert chocolate fruit filling 180 g
Dodaj do ulubionych

KOPERNIK Z serca fabryki Gingerbread cake in dessert chocolate fruit filling

Pierniki w czekoladzie przekładany nadzieniem owocowym

180 g
FriscoNew, packed
Product discontinued
0.00 PLN
for 1 pc / 180 g
0,00 / kg
EAN: 5900056008324
Price for kg:0,00 PLN
Weight:180 g
Brand:KOPERNIK
EAN:5900056008324

Z serca fabryki® to słodkie przekąski z tradycją, wytwarzane w samym sercu Fabryki Cukierniczej Kopernik w stolicy piernika - Toruniu.  

Wszystko zaczyna się w sercu fabryki. Starannie dobrane składniki, sekretne receptury, kilkusetletnia tradycja i wiedza pokoleń Mistrzów Piernikarskich.

Torcik piernikowy w deserowej czekoladzie z nadzieniem owocowym to idealna słodka, najwyższej jakości przekąska wytwarzana od serca w samym sercu Fabryki Cukierniczej Kopernik. Umili każde chwile, szczególnie te spędzone w gronie najbliższych przy świątecznym stole. Zamknięty w eleganckim opakowaniu może być doskonałym słodkim prezentem dla najbliższych.

Tradycja nie uznaje kompromisów. Dlatego niektóre etapy produkcji wciąż wykonywane są ręcznie. Każdy Torcik Piernikowy jest nieco inny, unikalny. W tym nieregularnym kształcie zamknięta jest odrobina historii i słodkiej legendy. Najlepiej wiedzą o tym Mistrzowie Piernikowscy z Fabryki Cukierniczej Kopernik, którzy w swojej pracy łączą pasję i dążenie do doskonałości w smaku.