Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy że w dniach 21 i 22 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne. Zapraszamy do kontaktu po świętach.

KOPERNIK Gingerbreads stuffed with dark chocolate, apricot flavor 145 g
Dodaj do ulubionych

KOPERNIK Gingerbreads stuffed with dark chocolate, apricot flavor

Pierniki w czekoladzie z nadzieniem o smaku morelowym

145 g
Best before 28-02-2020
FriscoNew, packed
7.19 PLN
for 1 pc / 145 g
49,59 / kg
EAN: 5900056008263
Price for kg:49,59 PLN
Weight:145 g
Brand:KOPERNIK
EAN:5900056008263

Z serca fabryki® to słodkie przekąski z tradycją, wytwarzane w samym sercu Fabryki Cukierniczej Kopernik w stolicy piernika - Toruniu.

Wszystko zaczyna się w sercu fabryki. Starannie dobrane składniki, sekretne receptury, kilkusetletnia tradycja i wiedza pokoleń Mistrzów Piernikarskich.


Pierniki oblane deserową czekoladą z nadzieniem o smaku morelowym to idealna słodka, najwyższej jakości przekąska wytwarzana od serca w samym sercu Fabryki Cukierniczej Kopernik. Umili każde chwile, szczególnie te spędzone w gronie najbliższych przy świątecznym stole. Zamknięte w eleganckim opakowaniu mogą być doskonałym słodkim prezentem dla najbliższych.


Nadzienie to zostało otoczone długodojrzewającym ciastem. Jego leżakowanie od początku było najważniejszym etapem produkcji. Zachowany proces w oryginalnej formie podczas gdy inni o nim zapomnieli. W chłodzie piwnic korzenne przyprawy przesycają aromatem piernikowe ciasto, które nabiera znamiennej słodyczy. Składniki łączą się tworząc kompozycję o bursztynowej barwie.