Ładowanie...
ARGETA Meat paste 95 g
Dodaj do ulubionych

ARGETA Meat paste

95 g
FriscoNew, packed
5.99 PLN
for 1 pc / 95 g
63,05 / kg
EAN: 3838471036535
Price for kg:63,05 PLN
Weight:95 g
Brand:ARGETA
EAN:3838471036535

Produkty Argeta to pyszne pasty, które powstają z najwyższej jakości mięsa drobiowego. Swój niesamowity smak zawdzięczają naturalnym przyprawom i najwyższej jakości mięsa drobiowego. Tak doskonałe połączenie nie potrzebuje sztucznych barwników, konserwantów i glutenu, to CZYSTA przyjemność dla podniebienia.

Wystarczy jedno pociągnięcie wieczka, aby cieszyć się zdrową, uwielbianą zarówno przez dorosłych jak i dzieci przekąską. Jedwabista konsystencja umożliwia łatwe rozsmarowanie na ulubionym pieczywie. Wystarczy tylko kilka minut, aby zaserwować najbliższym wartościowy posiłek. Pasta Argeta Korzenna to nietuzinkowe połączenie mięsa kurczaka i aromatycznych, korzennych przypraw. Doskonale smakuje solo, jak i ze świeżymi warzywami. Wierzymy, że podczas pracowitego dnia, zasługujesz na przerwę. Czas, podczas którego możesz cieszyć się prawdziwie pyszną przekąską. Przekąską, na którą czekasz, która sprawia, że czujesz się dobrze.

Dlatego przedstawiamy Tobie doskonale skomponowane i zdrowe pasty mięsne. Rozkoszuj się ich smakiem wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę – w domu, pracy, na pikniku.

Pasta Argeta korzenna nie zawiera:

• glutenu

• konserwantów

• sztucznych barwników