Ładowanie...
Herbata czerwona Pu-Erh - Big-Active. Herbata aromatyzowana cytryną.
Dodaj do ulubionych

BIG-ACTIVE PU-ERH Pu Erh Red tea with lemon juice

Herbata czerwona o smaku cytrynowym, liściasta.

100 g
Best before 30-04-2021
FriscoNew, packed
6.79 PLN
for 1 pc / 100 g
67,90 / kg
EAN: 5905548350028
Price for kg:67,90 PLN
Weight:100 g
EAN:5905548350028
Herbata czerwona Pu- Erh aromatyzowana cytryną - odchudzająca.
Czerwona herbata Pu-Erh znana jest w Chinach od czasów dynastii Tang (od 1700 r p.n.e). Specyficzną recepturę jej wytwarzania do dziś utrzymuje się w tajemnicy.
Chińska herbata Pu-Erh znana jest ze swojego charakterystycznego i niepowtarzalnego smaku i aromatu, uzyskanego w wyniku procesu podwójnej fermentacji. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że Pu-Erh dojrzewa w ciemnych grotach. Herbata ta nie musi być spożywana jak najszybciej po zbiorze, ponieważ dopiero wraz z upływem czasu nabiera swoich właściwości. Najlepsze i zarazem najdroższe czerwone herbaty Pu-Erh dojrzewają w tajemniczych grotach przez około 60 lat! Istnieje 10 kategorii jakościowych tej herbaty. Najlepsza jest Pu-Erh liściasta, która ma delikatny aromat i dużą wydajność.
Herbatę tę od innych odróżnia to, że zawiera ona wiele związków biologicznie czynnych:
alakaloidy, flawonoidy, aminokwasy, pierwiastki śladowe (wapń, magnez, żelazo, selen) oraz witaminę E - zwaną witaminą młodości.

Herbata ta dzięki obecności flawonoidów przyspiesza trawienie. Regularnie stosowana aktywuje enzymy rozkładające białko pokarmowe w żołądku i pobudza ruchy perystaltyczne jelit, dzięki czemu poprawia metabolizm wpływając na normalizację masy ciała. Dzięki bogactwu tych związków, napój doskonale wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Przeciwwskazania: Herbatka nie jest zalecana dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.