Ładowanie...
Płyn do zmywania naczyń 1000ml - Sodasan. Lepszy od mydła.
Dodaj do ulubionych

SODASAN Dishwashing Liquid BIO

Płyn do zmywania naczyń BIO

1 l
FriscoNew, packed
Product discontinued
0.00 PLN
for 1 pc / 1 l
0,00 / l
EAN: 4019886000208
Price for l:0,00 PLN
Capacity:1 l
Brand:SODASAN
EAN:4019886000208
Tags:bio
Niestety mydło nie jest najlepszym środkiem do zmywania. Zbyt łatwo powstaje z niego mydło wapniowe, pozostawiające mazisty, trudny do usunięcia osad na naczyniach. Przed zastosowaniem nowoczesnych tenzydów zmywano praktycznie wyłącznie za pomocą sody. Soda sprawia, że woda staje się miękka i niszczy tłuszcz, usuwa również tłuszcz na skórze, bardzo mocno niszczy ręce.
Do płynu SODASAN dodana została mieszanka z alkilosiarczanów i tenzydów cukrowych (APG). Pozostałe składniki to alkohol, sól warzona i olejki eteryczne.
Zawartość substancji myjących wynosi minimum 20%.
Receptura jest przyjazna dla skóry a zarazem bardzo wydajna. Substancje myjące produkowane są z surowców odnawialnych, pochodzenia roślinnego. Bardzo wysoką skuteczność działania zapewniają mu cukrowe związki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego.Skład: > 30% woda, 15-30% substancji myjących na bazie surowców roślinnych (siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego, cukrowe związki powierzchniowo czynne - tenzydy cukrowe APG) 0-2% olejki eteryczne.