Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

SODASAN Płyn do zmywania naczyń BIO 1 l

Płyn do zmywania naczyń BIO

Data ważności: 30-03-2020
Płyn do zmywania naczyń 1000ml - Sodasan. Lepszy od mydła.
FriscoNowy, zapakowany
19,09
za 1 szt. / 1 l
19,09 / l
EAN: 4019886000208
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Niestety mydło nie jest najlepszym środkiem do zmywania. Zbyt łatwo powstaje z niego mydło wapniowe, pozostawiające mazisty, trudny do usunięcia osad na naczyniach. Przed zastosowaniem nowoczesnych tenzydów zmywano praktycznie wyłącznie za pomocą sody. Soda sprawia, że woda staje się miękka i niszczy tłuszcz, usuwa również tłuszcz na skórze, bardzo mocno niszczy ręce.
Do płynu SODASAN dodana została mieszanka z alkilosiarczanów i tenzydów cukrowych (APG). Pozostałe składniki to alkohol, sól warzona i olejki eteryczne.
Zawartość substancji myjących wynosi minimum 20%.
Receptura jest przyjazna dla skóry a zarazem bardzo wydajna. Substancje myjące produkowane są z surowców odnawialnych, pochodzenia roślinnego. Bardzo wysoką skuteczność działania zapewniają mu cukrowe związki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego.Skład: > 30% woda, 15-30% substancji myjących na bazie surowców roślinnych (siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego, cukrowe związki powierzchniowo czynne - tenzydy cukrowe APG) 0-2% olejki eteryczne.

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
VINET