COSI COME Ketchup z czerwonych pomidorów śliwkowych

200 g
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Cosi Come Ketchup czerwone Datterino to zdecydowanie produkt dla osób ceniących prawdziwe, głębokie smaki. Fantastycznie dopełni aromat wielu dań na bazie pomidorów. Sprawdzi się również jako zdrowy dodatek do domowych fast foodów. Produkt został wyprodukowany w 100% we Włoszech z tamtejszych surowców. Pomidory Datterini charakteryzują się słodkim, bogatym smakiem i aromatem. Są stosunkowo małe i mają podłużny kształt. Ich skóra jest grubsza niż większość pomidorów i zawierają mniej nasion. Pomidory Datterinio mają wysoką kwasowość, która dojrzewa do aromatycznej słodyczy. Ten gatunek należy do jednych z najsmaczniejszych jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju passaty czy ketchupy. 


Cosi Come przywiązuje wielką wagę do surowców jak i całego procesu obróbki, produkcji i pakowania. Dzięki temu wszystkie ich produkty wyróżniają się wysoką jakością, wyjątkowym smakiem i dużą popularnością we Włoszech jak i na świecie.  


COSI COME Ketchup z czerwonych pomidorów śliwkowych

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
SMAKI POŁUDNIA
Waga:
200 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
COSI COME
EAN:
8017995202380
Przygotowywanie i przechowywanie