Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy że w dniach 21 i 22 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne. Zapraszamy do kontaktu po świętach.

Herbata Czarna – Dilmah. Słodko-gorzka nuta nadaje jej niepowtarzalny aromat.
Dodaj do ulubionych

DILMAH Exceptional Italian Almond Black Tea 20 Bags

Czarna cejlońska herbata z dodatkiem aromatu włoskich migdałów.

40 g
Best before 30-11-2020
FriscoNew, packed
Great price!
12.99 PLN10.99 PLN
for 1 pc / 40 g
274,75 / kg
EAN: 9312631140354
Price for kg:274,75 PLN
Weight:40 g
Brand:DILMAH
EAN:9312631140354
Italian Almond Tea- słodowa w charakterze czarna herbata cejlońska uprawiana na średniej wysokości, skomponowana z aromatem słodko-gorzkich migdałów włoskich. Napar średniej mocy, o bogatym bukiecie aromatów oraz przyjemnej, słodkawej końcówce. Wyjątkowo aromatyczna.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.
Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.