Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy że w dniach 21 i 22 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne. Zapraszamy do kontaktu po świętach.

Czarna herbata Dilmah cechuje się wysoką jakością. To herbata dla prawdziwych koneserów tego napoju.
Dodaj do ulubionych

DILMAH Exceptional Black Tea 20 Bags

Czarna cejlońska herbata.

40 g
Best before 30-11-2021
FriscoNew, packed
Great price!
12.99 PLN10.99 PLN
for 1 pc / 40 g
274,75 / kg
EAN: 9312631140378
Price for kg:274,75 PLN
Weight:40 g
Brand:DILMAH
EAN:9312631140378
Valley of Kings Ceylon Pekoe- czarna herbata- lekka, jasna, o delikatnym, wykwintnym, królewskim charakterze typowym dla wysokogórskich upraw cejlońskich. Złotopomarańczowy napar odświeżający i oczyszczający podniebienie z wyczuwalną nutą owocowo-ziołową w końcówce. Wyjątkowo majestatyczna.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.
Dilmah Valley of Kings Ceylon Pekoe [20x2g] real leaf tea
produkt dostępny

Nazwa: Dilmah Valley of Kings Ceylon Pekoe [20x2g] real leaf tea
Wariant: 20 stożkowych torebek 2g z zawieszką
ID: 84750-PL

Składniki: czarna cejlońska herbata, bez dodatków.
Masa netto: 40g (20x2g)

Valley of Kings Ceylon Pekoe - czarna herbata - lekka, jasna, o delikatnym, wykwintnym, królewskimcharakterze typowym dla wysokogórskich upraw cejlońskich. Złotopomarańczowy napar odświeżający i oczyszczający podniebienie z wyczuwalną nutą owocowo-ziołową w końcówce. Wyjątkowo majestatyczna.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna ibiodegradowalna.

Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.