Ładowanie...
Czarna herbata Dilmah cechuje się wysoką jakością. To herbata dla prawdziwych koneserów tego napoju.
Dodaj do ulubionych

DILMAH Exceptional Black Tea 20 Bags

Czarna cejlońska herbata.

40 g
Best before 30-11-2021
FriscoNew, packed
12.99 PLN
for 1 pc / 40 g
324,75 / kg
EAN: 9312631140378
Price for kg:324,75 PLN
Weight:40 g
Brand:DILMAH
EAN:9312631140378
Valley of Kings Ceylon Pekoe- czarna herbata- lekka, jasna, o delikatnym, wykwintnym, królewskim charakterze typowym dla wysokogórskich upraw cejlońskich. Złotopomarańczowy napar odświeżający i oczyszczający podniebienie z wyczuwalną nutą owocowo-ziołową w końcówce. Wyjątkowo majestatyczna.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.
Dilmah Valley of Kings Ceylon Pekoe [20x2g] real leaf tea
produkt dostępny

Nazwa: Dilmah Valley of Kings Ceylon Pekoe [20x2g] real leaf tea
Wariant: 20 stożkowych torebek 2g z zawieszką
ID: 84750-PL

Składniki: czarna cejlońska herbata, bez dodatków.
Masa netto: 40g (20x2g)

Valley of Kings Ceylon Pekoe - czarna herbata - lekka, jasna, o delikatnym, wykwintnym, królewskimcharakterze typowym dla wysokogórskich upraw cejlońskich. Złotopomarańczowy napar odświeżający i oczyszczający podniebienie z wyczuwalną nutą owocowo-ziołową w końcówce. Wyjątkowo majestatyczna.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna ibiodegradowalna.

Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.