Ładowanie...
Dilmah herbata czarna to harmonijna kompozycja smaków i aromatów z różnych owoców leśnych.
Dodaj do ulubionych

DILMAH Exceptional Berry Sensation Tea 20 Bags

Czarna cejlońska herbata z dodatkiem jagód, malin i aromatów.

40 g
Best before 30-10-2020
FriscoNew, packed
12.99 PLN
for 1 pc / 40 g
324,75 / kg
EAN: 9312631140408
Price for kg:324,75 PLN
Weight:40 g
Brand:DILMAH
EAN:9312631140408
Berry Sensation- wysoko uprawiana, lekka, czarna herbata cejlońska w pełnej harmonii kompozycji ze smakiem i aromatem owoców leśnych: truskawek, malin i jagód. Daje napar jasny w barwie, delikatny w smaku- idealny zarówno na gorąco, jak też w wysokiej szklance wypełnionej lodem jako herbata mrożona. Wyjątkowo owocowa.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła - najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna.
Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposób uchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.