Ładowanie...
GLISS KUR Total Repair Balsam Conditioner for Dry and Damaged Hair 200 ml
Dodaj do ulubionych

GLISS KUR Total Repair Balsam Conditioner for Dry and Damaged Hair

Odżywka

200 ml
FriscoNew, packed
Product discontinued
0.00 PLN
for 1 pc / 200 ml
0,00 / l
EAN: 3838824085753
Price for l:0,00 PLN
Capacity:200 ml
Brand:GLISS KUR
EAN:3838824085753
Formuła kosmetyków Gliss Kur Total Repair oparta jest na unikalnej kompozycji 19 składników: protein, witamin, aminokwasów i nawilżających ekstraktów roślinnych. Składniki te działają dwutorowo: wewnętrzna struktura włosa zostaje odbudowana i zregenerowana; natomiast powierzchnia ulega wygładzeniu, co uodparnia włosy przed dalszymi uszkodzeniami.
Przesuszone i zniszczone włosy otrzymują niezbędną dawkę substancji, które przywracają im naturalny, zdrowy wygląd. Włosy odzyskują elastyczność i sprężystość, stają się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, rzadziej się łamią, są łatwe do rozczesania i uzyskują zdrowy połysk.

Do unikalnej kompozycji 19 składników dołączono Kompleks Płynnej Keratyny, który razem z Systemem Regeneracji Komórek kompleksowo regenerują zniszczone włosy. Połączenie tych wszystkich składników sprawia, że Gliss Kur Total Repair wygładza, dodaje blasku i odbudowuje zniszczone włosy.Ułatwia rozczesywanie włosów do 85% i zwiększa ich elastyczność. Redukuje łamliwość włosów aż do 95%.

Przeznaczony do stosowania po każdym myciu włosów.

Balsam należy wmasować we włosy po ich umyciu, a po kilku minutach spłukać.