Zamawiam
Koszyk: 0,00

BEBIKO Comfort 1 na kolki i zaparcia - od urodzenia 350g

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego u niemowląt z tendencją do kolek i zaparć.

Data ważności: 19-06-2018
Comfort 1 na kolki i zaparcia - Bebiko. Załagodzi dolegliwości trawienne niemowląt.
FriscoNowy, zapakowany
27,89
za 1 szt. / 350g
79.69/kg
EAN: 4008976523949
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt od urodzenia Bebiko Comfort 1 to doskonałe rozwiązanie dla dziecka w przypadku, gdy dokuczają mu kolki i zaparcia, a nie można karmić dziecka piersią.
Odpowiednio opracowany skład (starannie dobrany kompleks kwasów tłuszczowych, w tym B-palmitynian oraz opatentowana kompozycja błonnika GOS/FOS) sprawia, że Bebiko Comfort 1 łagodzi dolegliwości trawienne małego brzuszka oraz powoduje, że stolce dziecka są bardziej miękkie.
Bebiko Comfort 1 jest lekkostrawne i delikatne, ponieważ zawiera zhydrolizowane białko i obniżony poziom laktozy.
Uwaga: Bebiko Comfort 1 możesz podawać niemowlęciu już od pierwszych chwil życia jako jedyny pokarm, zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe. Stosuj je w porozumieniu z lekarzem.

Składniki

Pokaż

Składniki

koncentrat hydrolizowanego białka serwatkowego (z mleka)

oleje roślinne (strukturyzowany olej roślinny, rzepakowy, kokosowy, z organizmów jednokomórkowych, słonecznikowy)

syrop glukozowy

skrobia

galaktooligosacharydy z mleka (8,75%)

laktoza z mleka

fruktooligosacharydy (0,617%)

dwuwodorofosforan potasowy

chlorek wapnia

olej rybi

chlorek sodu

L-tyrozyna

chlorek choliny

kwas L-askorbinowy

tauryna

L-askorbinian sodu

inozytol

siarczan żelazawy

siarczan cynku

sól sodowa 5'-monofosforanu urydyny

5'-monofosforan cytydyny

octan DL-alfa-tokoferolu

5'-monofosforan adenozyny

sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny

L-karnityna

nikotynamid

sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny

D-pantotenian wapnia

lecytyna sojowa

D-biotyna

kwas foliowy

siarczan miedzi

palmitynian retinylu

DL-alfa-tokoferol

ryboflawina

chlorowodorek tiaminy

cholekalcyferol

chlorowodorek pirydoksyny

siarczan manganu

jodek potasu

fitomenadion

selenin sodu

Zawiera opatentowaną kompozycję galaktooligosacharydów (GOS) i fruktooligosacharydów (FOS) w ilości 0,8 g/100 ml.

Zalecenia dla alergików

RybaZawiera
MlekoZawiera
SojaZawiera

Wartości odżywcze

Pokaż

Wartości odżywcze

Składnik pokarmowy100 g proszku100 ml produktu gotowego do spożycia
Wartość energetyczna 2015/481 kJ/kcal275/66 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym25 g3,4 g
-kwasy tłuszczowe nasycone11 g1,5 g
-kwasy tłuszczowe jednonienasycone9,7 g1,3 g
-kwasy tłuszczowe wielonienasycone4,0 g0,5 g
Węglowodany, w tym52 g7,2 g
-cukry24 g3,3 g
Błonnik 4,1 g0,6 g
Białko 11 g1,5 g
Sól 0,37 g0,05 g
Witaminy:
Witamina A 362 µg50 µg
Witamina D 8,7 µg1,2 µg
Witamina E 6,6 mg0,9 mg
Witamina K 30 µg4,1 µg
Witamina C 68 mg9,3 mg
Tiamina0,38 mg0,05 mg
Ryboflawina0,73 mg0,1 mg
Niacyna3,1 mg0,43 mg
Witamina B60,31 mg0,04 mg
Kwas foliowy68 µg9,3 µg
Witamina B121 µg0,14 µg
Biotyna15 µg2,1 µg
Kwas pantotenowy2,61 mg0,36 mg
Składniki mineralne:
Sód 146 mg20 mg
Potas 550 mg75 mg
Chlorek 301 mg41 mg
Wapń 357 mg49 mg
Fosfor 194 mg27 mg
Magnez 40 mg5,5 mg
Żelazo 4 mg0,54 mg
Cynk 3,6 mg0,49 mg
Miedź 0,29 mg0,04 mg
Mangan 0,06 mg0,01 mg
Fluorek <0,04 mg<0,01 mg
Selen 12 µg1,6 µg
Jod 89 µg12 µg
Inne:
Cholina73 mg10 mg
Inozytol27 mg3,7 mg
L-karnityna7,3 mg1 mg
Nukleotydy23 mg3,2 mg
Kwas ß-palmitynowy1700 mg240 mg
Laktoza19,7 g2,7 g
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)47 mg6,4 mg

Obliczona wartość odżywcza

Składnik pokarmowyna 100g100 ml produktu gotowego do spożycia
Wartość energetyczna (kJ)2015.00000275.00000
Wartość energetyczna (kcal)481.0000066.00000
Tłuszcz (g)25.000003.40000
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)11.000001.50000
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)9.700001.30000
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)4.000000.50000
Węglowodany (g)52.000007.20000
w tym cukry (g)24.000003.30000
Błonnik (g)4.100000.60000
Białko (g)11.000001.50000
Sól (g)0.370000.05000
Sód (g)0.146000.02000
Witamina A (µg)362.0000050.00000
Witamina D (µg)8.700001.20000
Witamina E (mg)6.600000.90000
Witamina K (µg)30.000004.10000
Witamina C (mg)68.000009.30000
Tiamina (B1) (mg)0.380000.05000
Ryboflawina (B2) (mg)0.730000.10000
Niacyna (B3) (mg)3.100000.43000
Witamina B6 (mg)0.310000.04000
Kwas foliowy (µg)68.000009.30000
Witamina B12 (µg)1.000000.14000
Biotyna (µg)15.000002.10000
Kwas pantotenowy (mg)2.610000.36000
Potas (mg)550.0000075.00000
Chlorek (mg)301.0000041.00000
Wapń (mg)357.0000049.00000
Fosfor (mg)194.0000027.00000
Żelazo (mg)4.000000.54000
Magnez (mg)40.000005.50000
Cynk (mg)3.600000.49000
Miedź (mg)0.290000.04000
Mangan (mg)0.060000.01000
Fluorek (mg)< 0.04000< 0.01000
Selen (µg)12.000001.60000
Jod (µg)89.0000012.00000

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C: 25

Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie przechowywać w lodówce.

Przygotowanie i stosowanie

Tabela żywienia Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ (o ile lekarz nie zaleci inaczej): Należy stosować się do tabeli żywienia. Podano w niej przeciętną wielkość i ilość posiłków spożywanych przez niemowlę w ciągu doby. Wiek niemowlęcia 1. miesiąc / Ilość porcji na dobę 7 / Woda (ml) 90-120 / Ilość płaskich miareczek na porcję 3-4 Wiek niemowlęcia 2.-3. miesiąc / Ilość porcji na dobę 6 / Woda (ml) 120 / Ilość płaskich miareczek na porcję 4 Wiek niemowlęcia 4. miesiąc / Ilość porcji na dobę 6 / Woda (ml) 150 / Ilość płaskich miareczek na porcję 5 Wiek niemowlęcia 5.-6. miesiąc / Ilość porcji na dobę 4 / Woda (ml) 180 / Ilość płaskich miareczek na porcję 6 Wiek niemowlęcia 7. miesiąc / Ilość porcji na dobę 3 / Woda (ml) 210 / Ilość płaskich miareczek na porcję 7 100 ml Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ = 90 ml wody + 3 płaskie miareczki = 275 kJ (66 kcal) 1 płaska miareczka = 4,6 g = 93 kJ (22 kcal) Zmiana sposobu żywienia niemowlęcia powinna być skonsultowana z lekarzem. Zaleca się, aby zmiana karmienia niemowlęcia (np. przejście z karmienia piersią na karmienie butelką lub zmiana preparatu na kolejny etap) nie następowała gwałtownie. Uwaga! Karmienie piersią jest najbardziej właściwym sposobem żywienia niemowląt. Produkt jest odpowiedni dla niemowląt od urodzenia, w przypadku gdy nie są karmione piersią. Sposób przygotowania mleka bez gotowania 1. Umyj ręce, wyparz miareczkę oraz wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut lub użyj sterylizatora. 2. Gotuj wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do wystygnięcia do temperatury ok. 40°C. 3. Sprawdź tabelę żywienia i wlej dokładną ilość wody do butelki. 4. Zawsze używaj wyłącznie załączonej miareczki. 5. Dodaj dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+. 6. Zamknij butelkę i potrząsaj do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż smoczek na butelkę. 7. Sprawdź temperaturę preparatu wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Ważne informacje: - Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ powinno być stosowane pod nadzorem lekarza - Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem - Należy wykorzystać w ciągu 2 godzin po przygotowaniu - Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części preparatu - Bebiko Comfort 1 z Nutriflor+ zawiera skrobię, co sprawia, że jest gęstsze niż standardowe mleko, może więc wymagać użycia smoczka o zwiększonym przepływie. Po przygotowaniu mleka cząsteczki skrobi mogą być widoczne w butelce. Po skończonym karmieniu nie należy pozostawiać smoczka z resztką produktu w buzi dziecka - Należy zwrócić uwagę na prawidłową higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem - Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta - Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 1 miesiąca - Opakowanie przed i po otwarciu powinno być przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C - Nie przechowywać w lodówce - Tekturowe pudełko powinno być wyrzucone dopiero po wykorzystaniu zawartości ze względu na umieszczone na nim informacje - Nie zaleca się przesypywania produktu do innych pojemników - Preparat dla niemowląt nie powinien być podgrzewany w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

350

Jednostka

g

Waga brutto: 395

Wymiar liczbowy: 350

Jednostka (specyficzna): Gramów

Liczba użyć

25

Użycie

Jedno opakowanie pozwala na przygotowanie około 25 butelek preparatu o pojemności 100 ml.

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Wymiar produktu

Wymagana wysokość na półce201
Wymagana szerokość na półce140
Wymagana głębokość na półce48

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: Niewłaściwe przygotowanie i przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka.

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Czy wiesz, że... niedojrzały układ pokarmowy niemowlęcia rozwija się jeszcze długo po jego narodzinach? To właśnie niedojrzałość układu pokarmowego może być jedną z przyczyn kolki niemowlęcej u Twojego dziecka. W pierwszych miesiącach życia mleko jest jedynym pożywieniem Twojego dziecka. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczało wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Mleko matki jest najlepsze, ponieważ zostało stworzone przez naturę, aby dostarczać Twojemu dziecku wszystkiego, czego potrzebuje, w odpowiednich proporcjach. Z myślą o niemowlęciu, które nie jest karmione piersią, a dokuczają mu kolki i/lub zaparcia, stworzyliśmy Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+. Odpowiednio opracowany skład sprawia, że Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ łagodzi dolegliwości trawienne małego brzuszka oraz powoduje, że stolce dziecka są bardziej miękkie. Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ jest lekkostrawne i delikatne, ponieważ zawiera zhydrolizowane białko i ma obniżony poziom serwatki. Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ zawiera: - opatentowaną kompozycję błonnika - galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy (GOS/FOS), - zhydrolizowane białko, - obniżoną zawartość laktozy, - DHA (długołańcuchowy wielonienasycone kwas tłuszczowy z rodziny omega 3) w ilości 0,2%. Zaleca się, aby produkt Bebiko Comfort 1 był stosowany przynajmniej przez 7 dni, bez zmiany na inne mleko modyfikowane. Uwaga: Bebiko Comfort 1 z NutriFlor+ możesz podawać niemowlęciu już od pierwszych chwil życia jako jedyny pokarm, zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe w pierwszym półroczu życia dziecka. Stosuj je w porozumieniu z lekarzem. Gwarantowana jakość produktu: To opakowanie opuściło nasz zakład w nienagannym stanie. Gdyby jednak mieli Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia do jego jakości, prosimy o przesłanie nam tego opakowania, z podaniem daty i miejsca nabycia produktu.

Cechy

kolki i zaparcia

NutriFlor+ - błonnik GOS/FOS; LCPUFA (DHA) ;zhydrolizowane białko, obniżona zawartość laktozy

Marka

Bebiko

Marka: Bebiko

Marka producenta

Marka: Nutricia

Podmarka: Extra Care

Produkt

Nazwa funkcjonalnaDietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodzenia
WariantComfort 1

O marce

BebiKlub Odwiedź www.BebiKlub.pl: dowiedz się więcej o rozwoju dziecka i jego potrzebach żywieniowych Bebiko Junior 4 Bebiko Junior 3 Bebiko Extra Care Comfort 2

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Wyprodukowano dla: NUTRICIA Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa

Adres zwrotny

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat potrzeb żywieniowych Twojego dziecka, zapytaj doświadczonego doradcę lub odwiedź naszą stronę: Serwis Konsumencki NUTRICIA Polska ul. Marka z Jemielnicy 1 45-952 Opole tel. 801 16 55 55 (opłata tylko za 1 impuls) www.BebiKlub.pl

Telefon/Fax kontaktowy

801165555

Adres internetowy

www.BebiKlub.pl

Tagi:

BEBIKO