Zamawiam
Koszyk: 0,00

BEBIKO Comfort 1 na kolki i zaparcia - od urodzenia 350g

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt od urodzenia

Data ważności: 19-06-2018
BEBIKO Comfort 1 na kolki i zaparcia - od urodzenia 350g
FriscoNowy, zapakowany
27,89
za 1 szt. / 350g
79.69/kg
EAN: 4008976523949
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt od urodzenia Bebiko Comfort 1 to doskonałe rozwiązanie dla dziecka w przypadku, gdy dokuczają mu kolki i zaparcia, a nie można karmić dziecka piersią.
Odpowiednio opracowany skład (starannie dobrany kompleks kwasów tłuszczowych, w tym B-palmitynian oraz opatentowana kompozycja błonnika GOS/FOS) sprawia, że Bebiko Comfort 1 łagodzi dolegliwości trawienne małego brzuszka oraz powoduje, że stolce dziecka są bardziej miękkie.
Bebiko Comfort 1 jest lekkostrawne i delikatne, ponieważ zawiera zhydrolizowane białko i obniżony poziom laktozy.
Uwaga: Bebiko Comfort 1 możesz podawać niemowlęciu już od pierwszych chwil życia jako jedyny pokarm, zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe. Stosuj je w porozumieniu z lekarzem.

Przygotowanie i sposób użycia

Ukryj
Tabela żywienia Bebiko Comfort 1 (o ile lekarz nie zaleci inaczej): Należy stosować się do tabeli żywienia. Podano w niej przeciętną wielkość i ilość posiłków spożywanych przez niemowlę w ciągu doby. Wiek niemowlęcia 1. miesiąc Ilość porcji na dobę 7 Woda (ml) 90-120 Ilość płaskich miareczek na porcję 3-4 Wiek niemowlęcia 2.-3. miesiąc Ilość porcji na dobę 6 Woda (ml) 120 Ilość płaskich miareczek na porcję 4 Wiek niemowlęcia 4. miesiąc Ilość porcji na dobę 6 Woda (ml) 150 Ilość płaskich miareczek na porcję 5 Wiek niemowlęcia 5.-6. miesiąc Ilość porcji na dobę 4 Woda (ml) 180 Ilość płaskich miareczek na porcję 6 Wiek niemowlęcia 7. miesiąc Ilość porcji na dobę 3 Woda (ml) 210 Ilość płaskich miareczek na porcję 7 Sposób przygotowania preparatu bez gotowania 1. Umyj ręce, wyparz miareczkę oraz wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut lub użyj sterylizatora. 2. Gotuj wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do wystygnięcia do temperatury ok. 40°C. 3. Sprawdź tabelę żywienia i wlej dokładną ilość wody do butelki. 4. Zawsze używaj wyłącznie załączonej miareczki. 5. Dodaj dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek Bebiko Comfort 1. 6. Zamknij butelkę i potrząsaj do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż smoczek na butelkę. 7. Sprawdź temperaturę preparatu wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Ważne informacje: Do postępowania dietetycznego u niemowląt z tendencją do kolek i zaparć, Bebiko Comfort 1 powinno być stosowane pod nadzorem lekarza. Bebiko Comfort 1 powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części produktu. Po skończonym karmieniu nie należy pozostawiać smoczka z resztką preparatu w buzi dziecka. Należy zwrócić uwagę na prawidłową higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 1 miesiąca. Opakowanie przed i po otwarciu powinno być przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie przechowywać w lodówce. Tekturowe pudełko powinno być wyrzucone dopiero po wykorzystaniu zawartości ze względu na umieszczone na nim informacje. Nie zaleca się przesypywania produktu do innych pojemników. Preparatu dla niemowląt nie powinno podgrzewać się w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem.

Przechowywanie

Pokaż
Produkt powinien być przechowywany w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie przechowywać w lodówce.

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
Nutricia Polska Sp. z o.o.
Adres: Wyprodukowano dla NUTRICIA Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa
Adres zwrotny: NUTRICIA Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa Zapytaj Doradcę BoboVita Odpowiem na Twoje pytania o żywienie i rozwój dziecka: 801 16 55 55 www.bobovita.pl
Numer telefonu: 801165555

Tagi:

BEBIKO