Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

JELP Color Soft 2w1 Proszek do prania tkanin kolorowych, bielizny i pieluszek 2.24 kg

Hipoalergiczny proszek do prania

Data ważności: 31-12-2021
Proszek do prania tkanin Color Soft – Jelp doskonale pierze i nadaje ubraniom miękkość
FriscoNowy, zapakowany
39,99
za 1 szt. / 2.24 kg
17,85 / kg
EAN: 5720233800103
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Jelp Soft Color 2w1 przeznaczony do prania pieluszek, bielizny i tkanin kolorowych, w tym: bawełny, lnu, włókien mieszanych i sztucznych.
Proszek wzbogacony o specjalną kompozycję najdelikatniejszych składników zmiękczających.
Nadaje tkaninom taki sam efekt puszystości jak płyny do płukania i jest przy tym bezpieczny dla wrażliwej skóry.
Po wypraniu w Jelp Soft Color 2w1 odzież jest mniej pomięta i staje się łatwiejsza do prasowania.
Temperatury prania - jak w przypadku Jelp Color Classic.
Znakomicie usuwa brud pozostawiając świeży zapach, miękkie tkaniny i intensywne kolory.

Składniki

Pokaż

Składniki

15%-30% zeolity

5%-15% anionowe środki powierzchniowo-czynne

<5% - niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, polikarboksylany, kompozycje zapachowe

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Proszek JELP 0+ przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Temperatury stosowania 30°C / 40°C / 60°C Sposób dozowania dla prania o wadze 4-5 kg suchej tkaniny. 140 ml = 80 g - 1 pranie Przy bardzo zabrudzonych tkaninach zaleca się pranie wstępne. - Przestrzegać instrukcji prania zalecanej przez producentów odzieży. - Przestrzegać zasad dozowania proszku. - Usunąć zanieczyszczenia z pranych pieluszek. Dlaczego warto stosować się do tabeli z dozowaniem? - Wystarczy użyć tyle proszku, ile zaleca producent by prać skutecznie. - Dozując więcej - nie poprawisz jakości prania! - Dozując więcej - zanieczyszczasz środowisko naturalne. Pamiętaj o podwójnym płukaniu ubranek dziecięcych Pierz swoje ubrania w hipoalergicznym proszku - dziecko ma z nimi bliski kontakt

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

2,24

Jednostka

kg

Waga brutto: 2184

Wymiar liczbowy: 2.24

Jednostka (specyficzna): Kilogramów

Liczba użyć

28

Rodzaj opakowania

Typ: Zgrzewane

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Język produktu

Język danychpolski
Główny język opisupolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/Zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Rozporządzenie CLP

wykrzyknik: Uwaga

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Hipoalergiczny proszek JELP 0+ jest przeznaczony do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Posiada unikalną formułę, która została opracowana dla potrzeb najbardziej wrażliwej skóry dzieci, już od momentu urodzenia. Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo noworodków receptura proszku JELP została wzbogacona o wyjątkową kompozycję delikatnego środka zmiękczającego - naturalną glinkę bentonitową. Nadaje ona tkaninom efekt miękkości i puszystości. Polskie Towarzystwo Położnych poleca proszek do prania JELP „Jako najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy dla noworodków i niemowląt". Proszek JELP został szczegółowo przebadany w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, uzyskując pozytywną opinię nr OP-ZF/268/K-30/14/15. Produkt spełnia najwyższe wymagania Instytutu dotyczące receptur proszków do prania, przeznaczonych dla noworodków, niemowląt i dzieci. Złoty Laur Konsumenta 2017 r. w kategorii „Hipoalergiczne środki do prania".

Cechy

opracowano dla skóry w wieku 0 + rok życia

bezpieczne dla noworodków i niemowląt

Instytut Matki i Dziecka - pozytywna opinia

1,12 kg = 14 prań

2 w 1 pranie i zmiękczanie. Idealny dla noworodków - miękkość bez intensywnego zapachu

Marka

JELP

Marka: JELP

Produkt

Nazwa funkcjonalnaHipoalergiczny proszek do prania
Wariantdo kolorów

O marce

Linia produktów JELP 0+ powstała w oparciu o wiedzę medyczna i doświadczenie mam. To specjalistyczne, hipoalergiczne receptury, dostosowane do potrzeb najbardziej delikatnej skóry dzieci już od momentu urodzenia. W trosce o poczucie bezpieczeństwa maluszków produkty JELP 0+ posiadają bardzo subtelne zapachy, które nie podrażniają wrażliwego układu oddechowego dziecka i nie kolidują z najważniejszym dla niego zapachem - własnej mamy. Inne produkty w linii 0+ mleczko do prania odplamiacz ze szczoteczką płyn do płukania Dlaczego JELP? - Oryginalna duńska receptura - Hipoalergiczny - redukuje ryzyko występowania alergii do absolutnego minimum - Testowany klinicznie - Bezpieczny dla skóry niemowląt i dzieci - Nie zawiera wybielaczy optycznych, barwników fosforanów - Ma delikatny i neutralny zapach - Bezpieczny dla środowiska - Skoncentrowany - wydajny w użyciu www.JELP.pl Tutaj znajdziesz: - szczegółowe opisy produktów JELP - artykuły poradnikowe - listę sklepów z produktami marki JELP

Dodatkowe informacje

Skóra noworodków jest bardzo cienka i wrażliwa. Wymaga ona szczególnej pielęgnacji i ochrony, ponieważ łatwo ulega podrażnieniem. Skóra dziecka kształtuje się w mniej więcej do 3. roku życia, jednak najbardziej wrażliwa jest w pierwszym roku. W tym okresie należy ją szczególnie chronić od nadmiaru substancji chemicznych oraz składników, które mogą powodować alergie. Stosując odpowiednie produkty, hipoalergiczne i opracowane dla potrzeb niemowlęcia, dajemy mu możliwość zdrowego rozwoju i poczucie bezpieczeństwa.

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

BRODR. JORGENSEN S.A. ul. Gorzowska 7 65-127 Zielona Góra tel. +48 61 62 62 200 e-mail: kontakt@jelp.pl

Telefon/Fax kontaktowy

+48616262200

Email kontaktowy

kontakt@jelp.pl

Adres internetowy

www.jelp.pl

Adres dystrybutora

BRODR. JORGENSEN S.A. ul. Gorzowska 7 65-127 Zielona Góra

Tagi:

JELP