Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

BEBILON Mleko z Profutura 1 - od urodzenia 800 g

Mleko początkowe

Data ważności: 12-10-2019
Mleko od urodzenia - Bebilon. Przeznaczone dla dzieci, które nie mogą być karmione piersią.
FriscoNowy, zapakowany
69,99
za 1 szt. / 800 g
87,49 / kg
EAN: 5900852028977
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Bebilon Profutura 1 to pełnowartościowe, bezglutenowe mleko początkowe w proszku, przeznaczone dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią lub są karmione piersią i dokarmiane mlekiem modyfikowanym.
Może być stosowane w przypadku odstawiania niemowlęcia od piersi.
Powyżej 6. miesiąca życia, po konsultacji z lekarzem pediatrą, można wprowadzić mleko następne Bebilon Profutura 2, dostosowane do potrzeb starszych niemowląt.
Bebilon Profutura 1 zawiera odpowiednią mieszankę składników:
- DHA w ilości 0,35% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3
- opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów (GOS/FOS), w ilości 0,6 g/100ml
Ponadto Bebilon Profutura 1 zawiera nukleotydy.

Składniki

Pokaż

Składniki

odmineralizowana serwatka z mleka w proszku

laktoza z mleka

odtłuszczone mleko w proszku

bezwodny tłuszcz mleczny

olej rzepakowy

olej słonecznikowy

olej kokosowy

olej z organizmów jednokomórkowych

galaktooligosacharydy z mleka 8,84%

koncentrat białka serwatkowego (z mleka)

lipidy jaja kurzego

olej rybi

fruktooligosacharydy 0,62%

węglan wapnia

chlorek potasu

chlorek magnezu

cytrynian sodu

kwas L-askorbinowy

L-askorbinian sodu

tauryna

lecytyna sojowa (emulgator)

siarczan żelazawy

octan DL-alfa-tokoferolu

siarczan cynku

sól sodowa 5'- monofosforanu urydyny

5'-monofosforan cytydyny

5'-monofosforan adenozyny

sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny

nikotynamid

inozytol

sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny

L-karnityna

kwas foliowy

D-pantotenian wapnia

siarczan miedzi

D-biotyna

L-tryptofan

DL-alfa-tokoferol

palmitynian retinylu

cyjanokobalamina

chlorowodorek tiaminy

cholekalcyferol

chlorowodorek pirydoksyny

siarczan manganu

jodek potasu

selenin sodu

fitomenadion

Zawiera mieszaninę prebiotyków (galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy: 0,8 g / 100 ml).

Zalecenia dla alergików

JajaZawiera
RybaZawiera
MlekoZawiera
SojaZawiera

Wartości odżywcze

Pokaż

Wartości odżywcze

Składnik pokarmowy100 ml
Energia kJ275
kcal66
Tłuszcz g3,4
- w tym kwasy nasycone g1,6
Węglowodany g7,3
- w tym cukry g7,2
Błonnik g0,6
Białko g1,3
Sól g0,0425
Witaminy
Witamina A µg53
Witamina D µg1,2
Witamina E mg1,1
Witamina K µg3,6
Witamina C mg9,8
Tiamina mg0,05
Ryboflawina mg0,069
Niacyna mg0,43
Witamina B6 mg0,04
Kwas foliowy µg16
Witamina B12 µg0,19
Biotyna µg1,5
Kwas pantotenowy mg0,34
Składniki mineralne
Sód mg17
Potas mg68
Chlorek mg45
Wapń mg52
Fosfor mg28
Magnez mg5,3
Żelazo mg0,53
Cynk mg0,51
Miedź mg0,04
Mangan mg0,0075
Fluorek mg0,0027
Selen µg1,7
Jod µg12
Inne
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) mg11
Cholina mg11
Inozytol mg3,4
L-karnityna mg1,1
Nukleotydy mg3,2

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Warunki przechowywania

Min. temp. °C10
Maks. temp. °C25

Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze od 10 do 25°C. Po otwarciu należy przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte w suchym miejscu w temperaturze od 10 do 25°C. Zawartość opakowania powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni po otwarciu.

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcja otwierania 1. Usuń klips zabezpieczający, odrywając go w lewą stronę. 2. Chwyć wieczko opakowania, naciśnij kciukiem i delikatnie unieś. 3. Wygodna krawędź z boku opakowania pozwala zebrać nadmiar proszku i precyzyjnie odmierzyć porcję. Zamykając, przyciśnij środek wieczka, aby usłyszeć kliknięcie. Dokładne zamykanie opakowania gwarantuje świeżość produktu. Tabela żywienia Wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. Wielkość i ilość posiłków dostosuj do potrzeb Twojego dziecka. wiek niemowlęcia 1. miesiąc liczba porcji na dobę 7 ilość wody (ml) 90-120 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 3-4 wiek niemowlęcia 2.-3. miesiąc liczba porcji na dobę 6 ilość wody (ml) 120 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 4 wiek niemowlęcia 4. miesiąc liczba porcji na dobę 6 ilość wody (ml) 150 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 5 wiek niemowlęcia 5.-6. miesiąc liczba porcji na dobę 4 ilość wody (ml) 180 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 6 Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem modyfikowanym Bebilon Profutura 1 na Bebilon Profutura 2 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon Profutura 1 i zwiększając ilość proszku Bebilon Profutura 2. Sposób przygotowania mleka: Bez gotowania 1. Umyj ręce i wyparz naczynia potrzebne do przygotowania mleka. Wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut. 2. Gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut; pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C). Sprawdź tabelę żywienia. 3. Wlej dokładną ilość uprzednio przegotowanej ciepłej wody do wygotowanej butelki. 4. Używaj wyłącznie załączonej miareczki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek mleka Bebilon Profutura 1. 5. Dodaj odmierzoną ilość proszku do butelki. 6. Zamknij butelkę i potrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż na butelkę wygotowany smoczek. 7. Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Umyj butelkę i smoczek zaraz po użyciu. Uwaga! - Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowlęcia. - Bebilon Profutura 1 jest odpowiedni dla niemowląt od urodzenia w przypadku, gdy nie są one karmione piersią. - Bebilon Profutura 1 jest pełnowartościowym mlekiem początkowym w proszku, przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia. - Bebilon Profutura 1, podobnie jak inne mleka początkowe, powinien być stosowany po zasięgnięciu porady lekarza. - Niewłaściwe przygotowanie i przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

800

Jednostka

g

Waga brutto: 885

Wymiar liczbowy: 800

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rodzaj opakowania

Typ: Opakowanie wielokrotnie zamykane

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ważne informacje Bebilon Profutura 1 mleko początkowe powinno być wykorzystywane w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. Opakowanie zewnętrzne powinno być wyrzucone dopiero po całkowitym wykorzystaniu zawartości, ze względu na umieszczone na nim ważne informacje. Nie zaleca się przesypywania mleka do innych pojemników. Nie podgrzewaj mleka modyfikowanego w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem. Nigdy nie dodawaj dodatkowych miarek proszku bądź niczego innego do przygotowywanego mleka. Należy zwrócić uwagę na higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem. Ważne jest, aby po skończonym posiłku dziecko nie przetrzymywało w buzi smoczka z resztkami pokarmu.

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Czy wiesz, że geny co najwyżej w 20% wpływają na rozwój przyszłego zdrowia Twojego dziecka? Pozostałe 80% zależy od czynników środowiskowych, na które możesz mieć realny wpływ - ponieważ odżywianie jest ich istotną częścią. Badania nad programowaniem żywieniowym we wczesnym okresie życia (Early-life Nutritional Programming, w skrócie ENP) mówią o tym, że w okresie od poczęcia, poprzez ciążę, aż do trzeciego roku życia, właściwe odżywianie może wpłynąć na przyszłe zdrowie Twojego dziecka. Na początkowych etapach życia zasadnicze znaczenie mają odżywianie w okresie prenatalnym oraz karmienie piersią. Pokarm kobiecy jest najlepszym pokarmem dla Twojego dziecka, dlatego wspieramy matki i zachęcamy je do karmienia piersią tak długo, jak to możliwe. Nutricia Profutura Program Zainspirowani badaniami nad programowaniem żywieniowym we wczesnym okresie życia (ENP) eksperci i naukowcy Nutricia stworzyli Nutricia Profutura Program: wachlarz zaawansowanych serwisów oraz produktów opracowanych po to, aby wspierać Ciebie i Twoje dziecko od ciąży aż do trzeciego roku życia: Ciąża > Karmienia piersią > Rozszerzanie diety > Junior - szyte na miarę serwisy i narzędzia zapewnią Ci wsparcie i dostarczą wiedzy na temat żywienia dla Ciebie i Twojego dziecka, - naukowo opracowane receptury dostosowane do kolejnych etapów życia Twojego dziecka. Dołącz do programu na www.ProfuturaProgram.pl i dowiedz się więcej! Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowlęcia. Bebilon Profutura 1 jest pełnowartościowym mlekiem początkowym, przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią lub są karmione piersią i dokarmiane mlekiem modyfikowanym. Bebilon Profutura 1 zawiera odpowiednią mieszankę składników: - DHA w ilości 0,35% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3 - opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów (GOS/FOS), w ilości 0,8 g/100 ml Ponadto Bebilon Profutura 1 zawiera nukleotydy. Powyżej 6. miesiąca życia, po konsultacji z lekarzem pediatrą, można wprowadzić mleko następne Bebilon Profutura 2, dostosowane do potrzeb starszych niemowląt.

Cechy

inspirowane ENP

Marka

Bebilon

Marka: Bebilon

Marka producenta

Marka: Nutricia

O producencie

Nutricia Ekspert w żywieniu we wczesnym okresie życia Nutricia Profutura Program Wyjątkowa opieka dla Ciebie i Twojego dziecka już od pierwszych chwil! Korzystaj z narzędzi: Kalkulator prawidłowego odżywiania Elektroniczna książeczka zdrowia Twojego dziecka

Pochodzenie

Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Wyprodukowano dla: NUTRICIA Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa

Adres zwrotny

NUTRICIA Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa Zadaj pytania ekspertom Dołącz na: www.ProfuturaProgram.pl Masz pytania odnośnie produktu? 801 16 55 55 opłata jak za 1 impuls serwis@nutricia.com.pl

Telefon/Fax kontaktowy

801 16 55 55

Email kontaktowy

serwis@nutricia.com.pl

Adres internetowy

www.ProfuturaProgram.pl