W SAM RAZ NA RAZ!

Koncentrat pomidorowy Łowicz w saszetce jest w sam raz na raz – do zupy, sosu, a nawet bigosu!

Łowicz prezentuje konsumentom unikalną nowość. Kampania marki skupia się na ostatnio wprowadzonej, innowacyjnej propozycji produktowej.
Spot, emitowany w telewizji i na platformach video w Internecie, pokazuje zalety koncentratu Łowicz w saszetce. Wystarczy oderwać, by otworzyć opakowanie, a następnie wycisnąć, by cieszyć się unikalnym, w pełni pomidorowym smakiem. Łowicz przekonuje, że rewolucyjne rozwiązanie sprawdzi się w każdej kuchni.

Produkty

Pozostałe pomidorowe produkty:

OWOCE NA NOWO!

Dla wszystkich, którzy szukają nowego sposobu, by częściej sięgać po owoce i dla tych, którzy cenią wartościowe przekąski – Tymbark wprowadził nowe produkty, Musy owocowe.

Jak sięgać częściej po ulubione owoce? Jak sprawić, by było to wygodniejsze? Tymbark ma gotową odpowiedź! Musy to nowość, w której owoce zamknięte są w lekkiej, praktycznej formie. Każda saszetka to doskonała porcja wartościowej przekąski. Idealna w czasie przerwy, na drugie śniadanie do pracy, do zabrania ze sobą w drogę, w torebce – na zakupy lub w plecaku – na wycieczkę. To łatwy sposób, by porcję ulubionych owoców mieć zawsze przy sobie.

Nowości Tymbarku dostępne są w trzech pysznie owocowych smakach. MANGO w połączeniu z jabłkiem i bananem, POMARAŃCZA w kombinacji z marakują, jabłkiem i bananem oraz TRUSKAWKA z jabłkiem, bananem i marchwią – to warianty, które sprawią, że każdy dzień nabierze witamin.

Produkty

DZIECIĘCE STANDARDY – ZAWSZE NA 100%

Dzieci zawsze dają z siebie 100% i tyle też dostają. Bo Kubuś 100% to same owoce i marchewka. Bez dodatku cukru, za to z dzióbkiem – bo to dla dzieci.

Kubuś 100% to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających ekspertów, czyli dzieci, które nie uznają kompromisów. Najmłodsi cieszą się i bawią zawsze na 100% i od innych również oczekują zaangażowania na 100%! Dlatego właśnie Kubuś przygotował dla nich marchewkowo-owocowe soki 100% w wygodnej butelce, które mogą im towarzyszyć podczas każdej zabawy. Spot jest pierwszym z serii „Dziecięce standardy”, w których Kubuś pokaże, jak odpowiada na dziecięce oczekiwania i spełnia wymagania rodziców.


SPRAWDZENI DOSTAWCY KUBUSIA

Bezpieczeństwo to kluczowy standard jaki powinny spełniać produkty dla najmłodszych. Dzieci podchodzą do świata z troską. A Kubuś – z troski o nie – od lat robi soki z warzyw i owoców od tych samych, sprawdzonych dostawców. O tym jest kolejna odsłona kampanii Dziecięce Standardy.

Każdy rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że „to nie wszystko jedno co pije Twoje dziecko”. Dlatego Kubuś przykłada tak ogromną wagę do tego, by wszystkie jego produkty spełniały najbardziej wygórowane, Dziecięce Standardy, między innymi – bezpieczeństwo.


Troskliwa pielęgnacja i szczegółowa kontrola sprawiają, że do naszych soków trafiają tylko sprawdzone składniki. Dzięki temu Kubuś oferuje bezpieczne i najwyższej jakości produkty, przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach. Każdy z nich to dzienna porcja warzyw i owoców oraz źródła błonnika – w 100% najlepszy wybór dla dzieci.

Produkty

LUBELLA 5 JAJ – MAKARON, JAK DOMOWY!

Makarony Lubella to niezawodna jakość, wieloletnia tradycja i pieczołowite podejście do produkcji makaronów, ale również nowoczesne podejście oraz nieustanny rozwój. By jeszcze lepiej trafiać w oczekiwania odbiorców, marka wprowadziła nowość – makarony Lubella Jajeczna 5 jaj.
Nowe makarony to uzupełnienie portfolio produktowego marki. Idealne do rosołu, 5-jajeczne propozycje to domowy smak, delikatność i odpowiednia receptura – dopasowane do wymagań konsumentów. Specjalna technologia produkcji, oparta o metodę trzykrotnego wałkowania, zapewnia idealny efekt i delikatność makaronu.
Nowa linia produktów Lubelli jest oceniana przez konsumentów tak samo, jak makaron domowy! Makarony 5-jajeczne Lubelli dobrze wyglądają, mają odpowiednią konsystencję i są smaczne. Nowe makaronowe propozycje są bardzo pozytywnie odbierane pod kątem ich prawdziwie domowego charakteru.

Makaron lubella.

Produkty

NOWE SOSY ŁOWICZ Z MIĘSEM – WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM!

Czy gotowy sos może być w użyciu jeszcze wygodniejszy? Łowicz sprawia, że tak. Kolejna nowość od lidera rynkowego to propozycja, która zachwyci każdego, kto ceni niezawodną jakość, a zarazem oszczędność czasu. Dzięki nowym sosom z mięsem gotowanie stanie się jeszcze prostsze!
Gdy liczy się smakowity efekt, a czasu nie ma zbyt wiele, w kuchni najważniejsza jest wygoda. Aby szybko, łatwo i skutecznie zaspokoić głód, sięgamy po sosy gotowe. Teraz Łowicz proponuje jeszcze więcej, niż klasyczne warianty – sięgając po nowość marki nie trzeba już brudzić patelni, by przysmażyć dodatkowo mięso, bo jest ono już gotowe w sosie.
Do oferty dołączyły trzy unikalne nowości:
• Sos boloński z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej
• Sos chili con carne z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej
• Sos pomidorowy z boczkiem
Każdy z nich sprawdzi się doskonale do obiadu lub na kolację. Wystarczy ugotować makaron Lubella i dodać podgrzany sos - prościej już nie można.

Łowicz - Ulubione sosy Polaków