Świeże, spożywcze, pieczywo, mrożonki

Nic co zdrowe, nie jest nam obce - naszym Klientom zapewniamy więc szeroki wybór organicznej żywności. We Frisco.pl prosto do domu można zamówić warzywa i owoce z naturalnych upraw, ekologiczne wędliny, mięsa i nabiał, a nawet pieczywo. W ofercie mamy też wiele innych organicznych produktów, począwszy od ryżu, kaszy i makaronu, przez dżemy, konfitury, przyprawy i oleje na słodkościach różnego typu kończąc.

Nie brakuje też ekologicznych soków i napojów – owocowych, ale i orkiszowych czy owsianych. Znaleźć można u nas również organiczne wina i rozmaite naturalne produkty dla maluchów.

Toaletowe, domowe

Z Frisco.pl nie tylko żywność jest eko. Nasz asortyment obejmuje również szeroki wachlarz kosmetyków bio. Klienci, bez konieczności wychodzenia z domu czy dźwigania toreb, mogą więc kupić u nas rozmaite produkty do mycia czy kąpieli, do pielęgnacji twarzy i całego ciała, a także artykuły higieniczne. I wszystkie stworzone zostały na bazie naturalnych składników. Ponadto, w ofercie posiadamy też organiczne środki czystości - do sprzątania i zmywania, a także proszki oraz płyny do prania lub płukania - oczywiście bez dodatku chemii.