Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 15 sierpnia Biuro Obsługi Klienta nie pracuje. Zapraszamy do kontaktu jutro w standardowych godzinach.

Chleb, bułki i bagietki

Dzięki niezwykle bogatej ofercie Frisco.pl mogą Państwo cieszyć się doskonałym smakiem swojego ulubionego rodzaju pieczywa. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju chleby, bułki i bagietki produkowane przez popularną warszawską piekarnię Putka. Oprócz szerokiej gamy pieczywa – od pszennego poprzez razowe i żytnie aż po organiczne oraz ciemne – dostępne są również bagietki z masłem czosnkowym oraz bułka tarta. Ponieważ zamawiane wyroby są dodawane do zakupów tuż przed odjazdem kierowcy, mogą być Państwo pewni, że będą one zawsze chrupiące, aromatyczne i świeże.

Pieczywo tostowe i fitness

We Frisco.pl każdy znajdzie coś dla siebie! Szeroki wybór produktów czeka zarówno na wielbicieli aromatycznych tostów, jak i zwolenników lekkiej i zdrowej żywności. Oferujemy smakowite pełnoziarniste chleby typu pumpernikiel, jak również pieczywo chrupkie, wafle, sucharki i macę.

W naszym supermarkecie znajdują się też artykuły dla osób stosujących dietę bezglutenową – są to zarówno jasne i ciemne chleby, bułki, a nawet wafle. Amatorzy kuchni azjatyckiej i meksykańskiej mogą zaś rozsmakować się w kilkunastu rodzajach papieru ryżowego i wrapów.

Ciastka i croissanty

Na wszystkich, którzy mają ochotę na chwilę słodkiego zapomnienia czekają we Frisco.pl świeże i aromatyczne wyroby cukiernicze, takie jak ciastka, ciasta, drożdżówki, pączki i croissanty. W naszej ofercie są również najwyższej jakości wypieki renomowanej cukierni A. Blikle, wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników. Oprócz gotowych słodkości mamy także produkty do pieczenia, dzięki którym stworzą Państwo wspaniałe przysmaki we własnej kuchni.