... Ładowanie ...

Super PrezentyTyle emocji zamkniętych w prezencie!

Mamy sposób, by w tym roku podarować komuś bliskiemu prezent idealny. Pełen emocji, wrażeń, relaksu lub adrenaliny. Taki, który spełnia marzenia. Ty najlepiej wiesz, co sprawi twoim bliskim największą przyjemność, a my proponujemy realizację tego pomysłu.

przewiń

Idealny pomysł na prezent

Wybierz spośród dziesiątek propozycji to, co ktoś ci bliski zapamięta do końca życia. Przejażdżka Ferrari, czekoladowy masaż, a może pierwsza lekcja golfa dla dwojga?

Pierwsze spotkanie z robotyką to niezapomniane chwile w życiu każdego dziecka! Sprawdź poziomy zajęć w zależności od wieku: Wiek: 5 - 6 Lat LEGO WeDo Dzieci budują roboty i robotyczne zwierzęta z Lego WeDo.

Czytaj więcej

Warsztaty z Robotami dla dzieci

Zumba taneczny fitness

ZUMBA to aktualnie jeden z najmodniejszych nurtów taneczno-rozrywkowych w USA, który wielkimi krokami wszedł także do Europy. To fuzja aerobiku i tańców latyno-amerykańskich: salsy, marengue, bachaty, funky, rock& roll

Czytaj więcej

Masaż tajski to zbiór technik, które były doskonalone przez ponad 2000 lat. Dziś każdy może zaznać ukojenia dzięki tej formie relaksu. Masaż ten polega na rytmicznym uciskaniu konkretnych punktów na ciele

Czytaj więcej

Klasyczny masaż tajski

Pakiet 2 ekstremalnych skoków kaskaderskich

Podwójna dawka wyjątkowo mocnych wrażeń! Czeka na Ciebie: Dream Jump to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka.

Czytaj więcej