Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 15 sierpnia Biuro Obsługi Klienta nie pracuje. Zapraszamy do kontaktu jutro w standardowych godzinach.

FRISCO FRESH

Najwyższa jakość
i świeżość produktów

Owoce, warzywa i zioła

Owoce, warzywa i świeże zioła do Klientów Frisco.pl dostarczamy dwa razy dziennie w dniu, kiedy otrzymujemy je od naszych dostawców. Jeszcze w hurtowni takie produkty są porcjowane i kompletowane pod konkretne zamówienia. Pakowane są wówczas w specjalną folię, by jak najdłużej zachowały świeżość i najwyższą jakość.

Ponadto, w trakcie transportu umieszczamy je w chłodni, dzięki czemu do Klientów docierają w takim stanie, jakby przed chwilą zostały zerwane lub zebrane z ogrodu czy sadu.

Mleko nabiał, jajka

Dzięki częstym dostawom mleko z Frisco.pl jest zawsze świeże. Co więcej, podczas transportu do Klienta, przechowywane jest w odpowiednich warunkach chłodniczych, by ani trochę nie straciło ze swoich wartości odżywczych. W taki sam sposób przewozimy wszelkie inne produkty mleczne, jak choćby sery, jogurty czy masło, ale też i jajka. Tych również zapewniamy bardzo szeroki wybór.

Niezależnie od tego, czy Klient szuka jaj przepiórczych, z chowu ściółkowego czy wolnowybiegowego, eko albo od kury zielononóżki, wystarczy kilka kliknięć we Frisco, a kurier dowiezie je prosto pod drzwi.

Mięsa

Zamawiamy je u sprawdzonego dystrybutora wyrobów mięsnych i wędliniarskich. Tam porcjowane jest zgodnie z życzeniem Klienta, a następnie pakowane próżniowo, co pozwala przedłużyć jego trwałość i zachować właściwy wygląd i smak.

Tego samego dnia, gdy odbieramy mięso od dostawcy, w samochodach-chłodniach wysyłamy je do Klientów. Dzięki temu mamy pewność, że do ich rąk dotrze produkt najwyższej jakości. Zamówić we Frisco.pl można praktycznie każdy rodzaj mięsa. W ofercie są m.in. żeberka, drób, steki typu T-bone, gicz cielęca czy rostbef wołowy. Dodatkowo mamy też szeroką gamę mięs z certyfikatami hodowli ekologicznej.

Wędliny

Wędliny dostarczane są do nas trzy razy dziennie przez najlepszego dystrybutora tego typu wyrobów. Jeszcze u dostawcy dzielone są na odpowiednie porcje zgodnie, z tym co zamówione zostało przez Klienta. Następnie w dniu, gdy trafiają do nas, wysyłamy je z zamówieniem prosto do Państwa drzwi.

Na czas transportu zawsze przechowywane są w przystosowanych do tego chłodniach, by jak najdłużej utrzymały najwyższą świeżość, aromat i smak. We Frisco.pl mamy szeroki wybór wędliniarskich specjałów. Zamówić u nas można wędliny produkowane z różnych mięs, w tym również przysmaki pochodzące z ekologicznych gospodarstw, tradycyjne, ale też i sojowe.

Ryby owoce morza

Dwa razy dziennie w ryby i owoce morza zaopatruje nas największy dostawca w Warszawie, gdzie kompletowane są pod indywidualne zamówienia. W specjalnych opakowaniach, które chronią je przed mikroorganizmami, ale też zabezpieczają przed uszkodzeniem, dostarczane są do Frisco.pl i tego samego dnia wyruszają do Klienta.

W trakcie transportu zawsze przewożone są w chłodni, aby na dłużej zachowały swoje odżywcze właściwości. We Frisco.pl mamy więc wiele świeżych morskich specjałów do wyboru. Można u nas zamówić różne gatunki ryb – m.in. węgorze, sumy, szczupaki, halibuty, mieczniki czy turboty. W ofercie są też smakowite małże, krewetki, kalmary, ostrygi i homary.