Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

Każdy z nas podczas kupowania żywności na pierwszym miejscu stawia na jej świeżość. Świeża i zdrowa żywność wiąże się z naturalnymi produktami wysokiej jakości. W naszym sklepie internetowym posiadamy bardzo bogatą ofertę produktów świeżych: od warzyw i owoców, po nabiał, wędlinę i ryby, jaja, owoce morza, mięso i cały wachlarz ziół, zapewniając sezonowość oferty. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są polskiego pochodzenia.

Frisco to sklep, gdzie świeże oznacza zdrowe. Dzięki bardzo szerokiej gamie produktów każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Wszystkie produkty zamawiane są specjalnie z myślą o Państwa zakupach. Dbamy o jakość i zadowolenie naszych klientów bo to oni są dla nas najważniejsi. We Frisco produkty z tej kategorii są zawsze świeże - sklep ich nie magazynuje, co daje Państwu pewność stale wysokiej jakości. Dzięki Frisco internetowe zakupy spożywcze stają się proste jak nigdy dotąd. Postaw na zdrowie i kupuj wyjątkowe, świeże produkty z dostawą do domu!