Ładowanie...

Szanowni Klienci, w dniach 17-22 grudnia Biuro Obsługi Klienta będzie czynne w godzinach 7:00-23:00.

Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

Boczek wędzony surowy - plastry

Jest to doskonałej jakości produkt, do produkcji którego wykorzystano bardzo starannie wyselekcjonowane surowce przyprawione wspaniałą kompozycją przypraw i ziół. Fragment boczku wieprzowego został starannie odebrany od żeber a następnie poddany tradycyjnemu procesowi wędzenia. Dzięki temu boczek jest tak niezwykle aromatyczny i zarazem soczysty w smaku. Doskonale sprawdza się jako składnik zup na bazie roślin strączkowych, a także tradycyjnej rolady śląskiej. Skrojony w drobną kosteczkę pozwala też otrzymać wyśmienite skwarki, które podkreślą charakter i smak pierogów, czy pyz ziemniaczanych.

FriscoNowy, zapakowany
4,39
za 1 szt. / 150 g
29,27 / kg
EAN: 290145
Boczek wędzony - Wierzejki. Doskonałej jakości produkt przyprawiony kompozycją ziół i przypraw.

Bekon wędzony - plastry

Jest to tradycyjna wędzonka wieprzowa, która została przygotowana zgodnie ze staropolską recepturą. Do produkcji bekonu wykorzystany został schab, którego naturalną suchość przełamały mięśnie żeberkowe bez kości. Doskonale połączone i przyprawione, trafiły do wędzarni, gdzie nabrały wyrazistego smaku i pożądanego aromatu. Poddane na koniec parzeniu mięso jest też łatwiejsze w trawieniu a zawarte w nim biało jest łatwiej przyswajalne. Bekon doskonale sprawdza się w połączeniu z jajkiem, czy to w jajecznicy, omlecie, czy jako podstawa pod jajko po benedyktyńsku.

FriscoNowy, zapakowany
4,09
za 1 szt. / 150 g
27,27 / kg
EAN: 290135
Bekon wędzony - Wierzejki. Tradycyjna receptura, wyrazisty smak.

Baleron gotowany - plastry

Baleron od Wierzejek to wyselekcjonowane mięso z karkówki wieprzowej bez kości, którego walory wydobyła odpowiednia kompozycja przypraw. Jego niewątpliwą zaletą jest zachowana naturalna struktura mięśni, nadająca całości niezwykłego charakteru. W kolejnych etapach zostało ono zapeklowane, uwędzone i sparzone. Dzięki temu jest tak niesamowicie soczyste i kruche a jego aromat pełen jest nut wędzonego drzewa. Baleron gotowany w plastrach doskonale sprawdzi się zarówno podczas przyrządzania kanapek, jak i jako składnik rolad drobiowych, czy jako podstawa pod tost z jajkiem w koszulce.

FriscoNowy, zapakowany
3,49
za 1 szt. / 150 g
23,27 / kg
EAN: 290109
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 150g - przygotowany z najwyzszej jakości mięsa.

Baleron zbójnicki - plastry

Baleron zbójnicki to połączenie tradycyjnych receptur produkcji tego typu wędliny z odrobiną zbójnickiej fantazji, którą tak doskonale wyczuwa się w aromacie wędzenia. Do produkcji baleronu Wierzejki wykorzystały najwyższej jakości karkówkę wieprzową o naturalnie zachowanej strukturze mięśni. Najpierw ją zapeklowały, dbając o doskonałą kompozycję przypraw, którymi miała przejść, a następnie uwędziły i sparzyły. Baleron jest dzięki temu niezwykle aromatyczny i soczysty w smaku. Jego plastry doskonale komponują się ze świeżymi warzywami, a także serami i zimnymi sosami, tworząc niezwykle smaczne, finezyjne połączenie.

FriscoNowy, zapakowany
4,39
za 1 szt. / 150 g
29,27 / kg
EAN: 290207
Baleron Zbójnicki Wierzejki powstał z mięsa najwyższej jakości. Posiada pyszny aromat.

Boczek z komina - plastry

Boczek z komina to produkt doskonałej jakości, która jest efektem połączenia wyselekcjonowanych składników z tradycją wędzenia. Do produkcji boczku wykorzystano wyselekcjonowane elementy wieprzowego boczku, które następnie zostały poddane wędzeniu w tradycyjnej wędzarni. Wcześniej jednak mięso zostało odpowiednio przygotowane, głównie poprzez natarcie go odpowiednią kompozycją przypraw, w tym ziela angielskiego i liścia laurowego. Końcowy etap produkcji to parzenie, po którym gotowy boczek trafia na nasze stoły. Boczek jest doskonałym dodatkiem do zup warzywnych. Pokrojony w kostkę i dokładnie przesmażony na patelni stanowi podstawę tradycyjnej polskiej okrasy.

FriscoNowy, zapakowany
4,39
za 1 szt. / 150 g
29,27 / kg
EAN: 290667
Boczek z komina- Wierzejki. Wysoką jakość zawdzięcza wyselekcjonowanym składnikom.