Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 15 sierpnia Biuro Obsługi Klienta nie pracuje. Zapraszamy do kontaktu jutro w standardowych godzinach.

ZWIERZĘTA

Ulubione przysmaki
dla Twojego pupila

Jedzenie dla kotów, psów, gryzoni

Aby Państwa czworonożni przyjaciele zawsze dostawali zawsze to, co najlepsze, swoją ofertę skomponowaliśmy z wysokiej jakości produktów sprawdzonych marek, takich jak m.in. Whiskas, Sheba, Kitekat, Pedigree, Chappi czy Animonda. W zależności od upodobań pupili mogą Państwo wybierać pomiędzy karmami suchymi, mokrymi w puszkach i saszetkach, a także uwielbianymi przez psy i koty przysmakami.

Zakupami we Frisco uszczęśliwią też Państwo swoje króliki, chomiki, świnki morskie i inne gryzonie, bowiem w ofercie mamy również pokarmy przeznaczone specjalnie dla nich.

Ściółka i żwirek

Państwa ukochany kot może zawsze mieć komfortowe warunki, bowiem we Frisco oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości żwirków uniwersalnych i silikonowych, a nawet o przyjemnym zapachu lawendy czy zielonego lasu. Znajdą u nas Państwo również ściółkę dla gryzoni w postaci drewnianych trocin i sianka, także z dodatkiem warzyw, dzięki czemu wszystkie króliki, świnki morskie, chomiki i inne gryzonie będą w swoich klatkach czuć się miękko i komfortowo.