Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

CILLIT Żel do kamienia i rdzy 420 g

11,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Zobacz promocję
CILLIT BANG Środek do usuwania brudu i pleśni - spray 750 ml

12,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Zobacz promocję
DR.BECKMANN Środek czyszczący do pralek 250 mlDR.BECKMANN Środek czyszczący do pralek 250 ml
11,09
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.
DR.BECKMANN Środek do odkamieniania 250 mlDR.BECKMANN Środek do odkamieniania 250 ml
13,99
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.
DR.BECKMANN Środek usuwający kamień 500 mlDR.BECKMANN Środek usuwający kamień 500 ml
15,99
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.
SODASAN Uniwersalny płyn do czyszczenia: kamień i osad BIO 1 lSODASAN Uniwersalny płyn do czyszczenia: kamień i osad BIO 1 l
16,79
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.
Jak trwale pozbyć się osadów z mydła, kamienia i rdzy z łazienkowych powierzchni? Nic prostszego – wystarczy sięgnąć po odpowiedni preparat, dostosowany do czyszczenia glazury, szkła czy plastiku. Zobacz, jaką ofertę ma dla ciebie sklep online Frisco.pl. Nawet najpiękniejsze wyposażenie łazienki szybko straci blask, jeśli nie zadbamy wystarczająco o stałą pielęgnację płytek, kabin prysznicowych i umywalek. Pamiętajmy, że czyszczenie czyszczeniu nierówne – aby osiągnąć oczekiwany efekt, musimy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości produkty, przeznaczone do szorowania konkretnych powierzchni. Sprzątanie warto zacząć od usunięcia kamienia i rdzy – jak to zrobić? Najlepiej odwiedzić nasz supermarket online z delikatesowymi produktami i wybrać środek na rdzę, który usunie także kamień, resztki mydła, plamy z wody i wszelkie inne zanieczyszczenia. Co więcej, preparat wysokiej jakości pozostawi długotrwały i przyjemny zapach świeżości, a w przyszłości zapobiegać będzie ponownemu osadzaniu się kamienia. Zakupy przez Internet pozwolą także nabyć proszki i żele, nieocenione przy odkamienianiu pralek albo żelazek i czajników. Osady gromadzą się bowiem nie tylko na łazienkowych powierzchniach, ale są stałym problemem w ekspresach do kawy czy zmywarkach. Jeśli w porę zareagujemy na tę tendencję, uchronimy nasz domowy sprzęt przed osadzającym się kamieniem. Środki antykorozyjne pozwolą przedłużyć życie wielu domowym urządzeniom i elementom wyposażenia kuchni czy łazienek. Sprawdź, jak łatwo, szybko i oszczędnie zrobisz zakupy online w naszym markecie – oferowana dostawa to nie tylko Warszawa, ale cała Polska.