Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

PREMIUM ROSA Sok wyciskany bezpośrednio z pokrzywy z dodatkiem czystka 500 ml

Data ważności: 12-09-2019
PREMIUM ROSA Sok wyciskany  bezpośrednio z pokrzywy  z dodatkiem czystka 500 ml
FriscoNowy, zapakowany
29,99
za 1 szt. / 500 ml
59,98 / l
EAN: 5902036003251
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Sok wyciskany jest bezpośrednio z liści pokrzywy z dodatkiem ziela czystka. Nie zawiera cukru, ani żadnych środków konserwujących i sztucznych barwników.


Pokrzywa bogata jest w witaminy A, K, B2, C oraz makro- i mikroelementy: magnez, fosfor, wapń, siarkę, żelazo, potas, jod, krzem i sód, a także związki aminowe, garbnikowe, kwas pantotenowy, kwasy organiczne, olejki eteryczne, sole mineralne, chlorofil, serotoninę, histaminę, acetylocholinę, karotenoidy, fitosterole, flawonoidy.

Systematyczne picie soku z pokrzywy może korzystnie wpływać na wzmocnienie układu odpornościowego, poprawić stan skóry, włosów i paznokci, wzmocnić naczynia krwionośne i stawy.

Sok z pokrzywy z dodatkiem ziela czystka nie jest substytutem zbilansowanej diety, ważne jest jej prawidłowe utrzymanie.

Składniki

Pokaż

Składniki

Sok z pokrzywy (Urtica dioica L) 89,8 %; ekstrakt z liści czystka 10 %; regulator kwasowości (kwas cytrynowy)

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Instrukcje dotyczące przygotowania

ok 50 ml soku rozcieńczyć wodą w dowolnej proporcji. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce nie dłużej niż 14 dni.