Ładowanie...
YOPE Liquid soap in clove 500 ml
Dodaj do ulubionych

YOPE Liquid soap in clove

500 ml
Best before 30-06-2021
FriscoNew, packed
17.89 PLN
for 1 pc / 500 ml
35,78 / l
EAN: 5905279370036
Price for l:35,78 PLN
Capacity:500 ml
Brand:YOPE
EAN:5905279370036

YOPE stworzyło dedykowaną kuchennym aktywnościom serię specjalnych mydeł kuchennych w płynie o zapachach MIÓD I BERGAMOTKA, MINERALNE, GOŹDZIK. 


Mydło kuchenne GOŹDZIK

Zawarty w mydle eteryczny olejek z kwiatów goździkowca to składniko naturalnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Mydło posiada charakterystyczny korzenny zapach.


W mydłach YOPE ponad 92% składników jest pochodzenia naturalnego. W składzie mydeł kuchennych znalazły się witamina B5 i alantoina łagodzące podrażnienia i  wspomagające regenerację naskórka. Największą zaletą tej serii mydeł są wykorzystane w  nich naturalne ekstrakty z miodu, kwiatów goździkowca oraz mieszanki minerałów.

Nieprzyjemne zapachy z naszych dłoni likwiduje specjalnie opracowany w tym celu,  neutralny dla skóry i środowiska, składnik roślinny, który przyspiesza rozpad lotnych cząsteczek o nieprzyjemnym aromacie i zmienia je w cząsteczki bezzapachowe. Dzięki  wyjątkowym składnikom mydła YOPE są źródłem codziennej przyjemności zapewniając dobrą ochronę skóry dłoni, a w kuchni jest ona szczególnie istotna. 

Kosmetyki YOPE nie są testowane na zwierzętach. Powstają w Polsce. Są sprzedawane w dobrej jakości dużych butelkach, które można ponownie napełnić. Mydło kuchenne w płynie nie zawiera parabenów, silikonów, barwników, SLES-u i SLS-u.