Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

Glade by Brise Electric Odświeżacz powietrza w płynie Sosna i Eukaliptus - zapas 20 g

Zapas do elektrycznego odświeżacza powietrza.

Glade by Brise Electric Odświeżacz powietrza w płynie Sosna i Eukaliptus - zapas 20 g
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 20 g
0,00 / kg
EAN: 5000204967876
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Glade by Brise electric Odświeżacz powietrza w płynie Sosna i Eukaliptus - zapas.


Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Zdejmij nakrętkę, umieścić butelkę w urządzeniu. Zachowaj nakrętkę do kolejnego użycia. Włóż urządzenie do gniazdka w pozycji pionowej. Po chwili, poczujesz zapach odświeżający pomieszczenie. 2. Wybierz intensywność zapachu, ustawiając przełącznik w jednej z pięciu pozycji. 3. Gdy urządzenie jest wyłączone z prądu, wyjmij buteleczkę z obudowy, nałóż nakrętkę, przechowuj w pozycji pionowej. Aby wyczyścić urządzenie, usunąć je z gniazdka i przetrzeć suchą szmatką. Umyć ręce. Nie umieszczać odświeżacza na powierzchniach lakierowanych lub wykonanych z plastiku. Używać zgodnie ze sposobem użycia. Nie dotykać urządzenia pod napięciem wilgotnymi rękoma lub metalowymi przedmiotami.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

20

Jednostka

ml

Waga brutto: 44

Wymiar liczbowy: 20

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

angielski

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Glade Electric Christmas Tree Moments Sosna i Eukaliptus - zapas do elektrycznego odświeżacza powietrza. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Uwaga. Używać zgodnie ze sposobem użycia. Nie dotykać urządzenia pod napięciem wilgotnymi rękoma lub metolowymi przedmiotami. Nie przykrywać urządzenia w trakcie użycia. Urządzenie może się nagrzewać podczas użycia. Kiedy butelka jest pusta wyłączyć urządzenie z gniazdka i wymienić ją na nową. W przypadku rozlania natychmiast zetrzeć płyn do sucha. Bezpośredni kontakt substancji zapachowych może spowodować ich uszkodzenie. Nie umieszczać odświeżacza w odległości mniejszej niż 50 cm od powierzchni lakierowanych lub wykonanych z plastiku. Nigdy nie umieszczać innych urządzeń tuż nad gorącą powierzchnią odświeżacza. Zachować opakowanie zewnętrzne ze sposobem użycia i środkami ostrożności. Nie dotykać knota. Aby wyczyścić urządzenie należy wyjąć je z gniazdka, a następnie użyć suchej ściereczki lub papierowego ręcznika. Umyć i wysuszyć ręce po użyciu produktu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Zawiera: 2-metyloundekanal, dodekanal, izocyklocytral, octan 4-tert-butylocykloheksylu, cyneol, d-Limonen, 2,4-dimetylocycloheks-3-eno-1-karbaldehyd, 3.7,7-trimetylobicyklo[4.1.0.]hept-3-en, (+)-pin-2(3)en. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Informacje producenta

Pokaż

Marka

Glade

Marka: Glade

Marka producenta

Marka: SC Johnson

Produkt

Nazwa funkcjonalnaZapas do elektrycznego odświeżacza powietrza
WariantSosna i eukaliptus

Pochodzenie

UE

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa tel. +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej)

Telefon/Fax kontaktowy

+48224458800

801111211