Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

DENIVIT Pro-Laser White Pasta do zębów wybielająca do codziennego stosowania 50 g

Pasta do codziennego użytku

DENIVIT Pro-Laser White Pasta do zębów wybielająca do codziennego stosowania 50 g
FriscoNowy, zapakowany
9,99
za 1 szt. / 50 g
199,80 / kg
EAN: 9000100999083
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Denivit Pro-Laser White stworzony we współpracy z dentystami zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu, porównywalne z profesjonalnymi pastami:

1. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni - unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia. 

3. 3x bielsze zęby* - najbardziej zaawansowana technologia wybielająca od Denivit. Potwierdzony 3-stopniowy system wybielania dla uzyskania profesjonalnych efektów wybielania: 3x bielsze zęby*. 

Delikatna dla zębów
Pasta Denivit do codziennego użytku. 3-stopniowy system wybielania rozrzedza pozostałości na zębach a następnie usuwa je za pomocą profesjonalnej jakości składników, które są bezpieczne dla szkliwa zębów. 

Stworzona we współpracy z dentystami
Formuła pasty Denivit zapewnia wysoki poziom czyszczenia zębów. Codzienne szczotkowanie zębów pastą Denivit w znaczący sposób redukuje pojawianie się przebarwień. 

*w porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel.

Składniki

Pokaż

Składniki

Glycerin

Hydrated Silica

Aqua

Sorbitol

Pentasodium Triphosphate

PEG-8

Sodium Lauryl Sulfate

Aroma

Cellulose Gum

Sodium Fluoride

Sodium Saccharin

Sodium Sulfate

Calcium Peroxide

Sodium Glycolate

Calcium Carbonate

Calcium Hydroxide

Limonene

Eugenol

CI 77891

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Durability after Opening

12

Przygotowanie i stosowanie

Wskazówki dotyczące użycia - Dla uzyskania najlepszych efektów szczotkuj zęby pastą Denivit co najmniej dwa razy dziennie przez 2-3 minuty. - Zmieniaj swoją szczoteczkę do zębów co 3 miesiące. - Stosuj nić dentystyczną i regularnie odwiedzaj dentystę. - Po użyciu pasty Denivit postaw ją na nakrętce. Tester bieli - Kontroluj efekt wybielania, stosując tester bieli umieszczony po lewej stronie opakowania. Sprawdzaj kolor codziennie przed i po czyszczeniu zębów przy regularnym stosowaniu pasty Denivit. - Tester wybielania powinien być wymieniany na nowy co miesiąc.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

50

Jednostka

ml

Waga brutto: 85

Wymiar liczbowy: 50

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: zawiera fluorek sodu (1450 ppm F¯). Tylko dla dorosłych.

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Denivit Pro-Laser White stworzony we współpracy z dentystami zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu, porównywalne z profesjonalnymi pastami: 1. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni Unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia. 3. 3x bielsze zęby* Najbardziej zaawansowana technologia wybielająca od Denivit. Potwierdzony 3-stopniowy system wybielania dla uzyskania profesjonalnych efektów wybielania: 3x bielsze zęby*. Delikatna dla zębów Pasta Denivit do codziennego użytku. 3-stopniowy system wybielania rozrzedza pozostałości na zębach a następnie usuwa je za pomocą profesjonalnej jakości składników, które są bezpieczne dla szkliwa zębów. Stworzona we współpracy z dentystami Formuła pasty Denivit zapewnia wysoki poziom czyszczenia zębów. Codzienne szczotkowanie zębów pastą Denivit w znaczący sposób redukuje pojawianie się przebarwień. *W porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel.

Cechy

usuwa do 90% przebarwień w 10 dni

3 razy bielsze zęby*

stworzona we współpracy z dentystami

delikatna dla zębów

*W porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel

Marka

Denivit

Marka: Denivit

Produkt

Nazwa funkcjonalnaPasta do codziennego użytku
WariantPro-Laser White

O marce

Światowy ekspert w walce z przebarwieniami Denivit to ekspert w walce z przebarwieniami w ponad 30 krajach na całym świecie. Pasty do zębów Denivit pomagają: - efektywnie usuwać przebarwienia powodowane przez jedzenie, napoje oraz palenie tytoniu. - przywracać naturalną biel zębów dla jaśniejszego uśmiechu. - chronić szkliwo dzięki delikatnej i bezpiecznej formule. - utrzymać optymalną ochronę przed ubytkami, osadem nazębnym oraz problemami dziąseł.

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

HENKEL POLSKA Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa Proszę kontaktuj się z nami pod adresem: schwarzkopf.pl@henkel.com www.denivit.com

Email kontaktowy

schwarzkopf.pl@henkel.com

Adres internetowy

www.denivit.com

Adres dystrybutora

HENKEL POLSKA Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa

Tagi:

DENIVIT