Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

ORAL-B Stages Szczoteczka do zębów dla dzieci 4-24 miesiące "Kubuś Puchatek" 1 szt

ORAL-B Stages Szczoteczka do zębów dla dzieci 4-24 miesiące "Kubuś Puchatek" 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
8,99
za 1 sztukę
EAN: 3014260281366
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Manualna szczoteczka do zębów Oral-B Stages Kids z Kubusiem Puchatkiem jest idealna dla Twojego dziecka w wieku 4-24 miesiące, które dopiero uczą się prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej i szczotkowania swoich pierwszych, mlecznych ząbków. Rozmiar manualnej szczoteczki do zębów dla dzieci Oral-B Stages z Kubusiem Puchatkiem został specjalnie dostosowany do czyszczenia dziecięcych ząbków. Pozwala łatwo dotrzeć do tylnych zębów, a dzięki miękkim włóknom jednocześnie chroni delikatne dziąsła.

Szczoteczka do zębów Oral-B Stages to pierwsza szczoteczka Twojego dziecka. Dentyści zalecają, aby rodzice zaczęli szczotkowanie zębów u niemowląt z chwilą pojawienia się pierwszego zęba. Ta szczoteczka do zębów dla dzieci została wyposażona w wyjątkowo miękkie włókna oraz końcówkę, która pokrywa duże powierzchnie i delikatnie masuje dziąsła. Ergonomiczna końcówka przeznaczona dla dłoni rodzica została wyposażona w antypoślizgowy uchwyt oraz miejsce na kciuk, które zwiększa kontrolę nad szczotkowaniem. 

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Opakowanie

Pokaż

Waga brutto: 19

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 1

Rodzaj opakowania

Typ: Opakowanie typu blister

Kraj

Kraj produkcjiIrlandia
Zapakowano wIrlandia

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Szczoteczka do zębów Oral-B Baby to pierwsza szczoteczka Twojego dziecka. Dentyści zalecają, aby rodzice zaczęli szczotkowanie zębów u niemowląt z chwilą pojawienia się pierwszego zęba. Ta szczoteczka do zębów dla dzieci została wyposażona w wyjątkowo miękkie włókna oraz końcówkę, która pokrywa duże powierzchnie i delikatnie masuje dziąsła. Ergonomiczna końcówka przeznaczona dla dłoni rodzica została wyposażona w antypoślizgowy uchwyt oraz miejsce na kciuk, które zwiększa kontrolę nad szczotkowaniem. Idealna dla dzieci w wieku do 2 lat.

Cechy

Zaprojektowana dla niemowląt w wieku 0-2 lat

Wyjątkowa, miękka główka została tak zaprojektowana, by chronić delikatne dziąsła

Miękkie włókna odpowiednie dla niemowląt, zapewniające delikatne czyszczenie

Antypoślizgowa rączka zaprojektowana dla ręki rodzica

Marka

Oral-B

Marka: Oral-B

Pochodzenie

Irlandia

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. , ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa 0801 258 825 Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość.

Telefon/Fax kontaktowy

0801 258 825

Tagi:

ORAL-B