Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

FLOROVIT Nawóz do kaktusów i sukulentów 550 g

FLOROVIT Nawóz do kaktusów i sukulentów 550 g
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 550 g
0,00 / kg
EAN: 5900498008029
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kaktusów i sukulentów. Systematyczne stosowanie nawozu stymuluje rozwój i proces kwitnienia oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin oraz ułatwia przetrwanie zimowego okresu spoczynku. Ma zastosowanie całoroczne.

Składniki

Pokaż

Skład produktu

NAWÓZ WE Roztwór nawozowy NPK 4-8-6 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. 4,0% (N) azot całkowity; 3,2% (N) azot amidowy; 8,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 6,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (B) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (Cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez EDTA; 0,03% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA; 0,015% (Mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA; 0,002% (Mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (Zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

Rośliny należy nawozić 1% roztworem nawozu - 10ml nawozu należy rozcieńczyć w 1,2 litrze wody. Otrzymanym roztworem podlewać rośliny co 3 tygodnie, w okresie kwitnienia co 7-10 dni, w okresie stagnacji raz na 2 miesiące.

Płynne nawozy specjalistyczne Florovit wyposażone są w praktyczny dozownik, który umożliwia precyzyjne i higieniczne odmierzenie dawki nawozu.


Warunki przechowywania

Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanym. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych. Chronić przed mrozem i nagrzaniem.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA! Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.  

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres producenta

GRUPA INCO S.A. 
ul. Wspólna 25
00-159 Warszawa 
Zakład Produkcyjny w Suszu


Telefon/Fax kontaktowy

+48 55 242 75 00


Adres internetowy

www.florovit.pl