Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

FLOROVIT Regenerator do storczyków 250 ml

FLOROVIT Regenerator do storczyków 250 ml
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 250 ml
0,00 / l
EAN: 5900498008241
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Florovit regenerator do storczyków z triggerem dzięki nawilżeniu liści wzmacnia rośliny, pobudza je do prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz zapewnia intensywne wybarwienie liści i kwiatów, szczególnie w połączeniu z odpowiednim nawożeniem.
Specjalny rozpylacz wytwarza mikroskopijne krople, co zapewnia pokrycie rośliny jednolitą, cienką warstwą preparatu. 
Najlepsze efekty uzyskasz stosując regenerator łącznie z regularnym nawożeniem płynnym nawozem Florovit do storczyków. 

Składniki

Pokaż

Skład produktu

Mieszanina posiada neutralne pH (5 < pH < 9) i nie została sklasyfikowana jako żrąca pomimo tego, że zawiera w swoim składzie substancje sklasyfikowane jako żrące.Żadna z substancji, które wchodzą w skład mieszaniny nie przekracza wartości ustalonych w Aneksie II do Rozporządzenia (WE) nr 1907/2006.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

Zalecenia dotyczące stosowania: Liście i korzenie storczyka spryskiwać regeneratorem 1 raz w tygodniu do całkowitego zwilżenia (szczególnie w miesiące zimowe), nie należy spryskiwać kwiatów ani uszkodzonych części liści. Liście i korzenie storczyka spryskiwać regeneratorem 1 raz w  tygodniu do całkowitego zwilżenia. Preparat należy stosować przez cały rok, szczególnie w miesiącach zimowych. Zabieg najlepiej wykonać w dni pochmurne lub wieczorem. Stosować na nieuszkodzone liście i korzenie. Nie należy spryskiwać kwiatów. 


Warunki przechowywania

Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanym.Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych. Chronić przed mrozem i nagrzaniem.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA! Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.  

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres producenta

GRUPA INCO S.A. 
ul. Wspólna 25
00-159 Warszawa 
Zakład Produkcyjny w Suszu


Telefon/Fax kontaktowy

+48 55 242 75 00


Adres internetowy

www.florovit.pl