Ładowanie...
FINISH POWERBALL Quantum MAX Capsules for dishwashers Apple Lime Blast 45 pcs 1 pc
Dodaj do ulubionych

FINISH POWERBALL Quantum MAX Capsules for dishwashers Apple Lime Blast 45 pcs

43% off

1 pc
Best before 03-02-2021
FriscoNew, packed
Great price!
69.99 PLN39.99 PLN
for 1 piece
EAN: 5900627075984
Weight:1 pc
Brand:FINISH
EAN:5900627075984

Żelowe tabletki do zmywarki Finish Quantum Max w samorozpuszczalnej folii działają aż w 12 obszarach. Eliminują nawet przypalone i zaschnięte zabrudzenia już za pierwszym razem. Dodatkowo usuwają uporczywe plamy np. z herbaty czy tłuszczu. Tabletki Finish Quantum mają funkcję soli i nabłyszczacza. Ponadto chronią filtry zmywarki oraz szkło i srebro. Zapobiegają osiadaniu wapiennego nalotu na naczyniach. Udoskonalona formuła Powerball zapewnia doskonały połysk i skuteczne czyszczenie. Produkt działa nawet w niskich temperaturach.

Wzbogacona o nowe składniki formuła Powerball zwiększa moc tabletki i zapewnia doskonałą czystość oraz olśniewający blask naczyń. Poszczególne elementy tabletki, zaprojektowane są tak, by aktywować się na różnych etapach zmywania, zapewniają kompleksowe czyszczenie. Multi funkcyjna tabletka

Powerball – wytwarza musujące bąbelki, które rozprowadzają głęboko czyszczące enzymy wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Biały proszek zawiera aktywne substancje odpowiedzialne za usuwanie barwnych zabrudzeń (np. osady z kawy, herbaty, wina) i skuteczne czyszczenie zaschniętych plam, dzięki niemu naszynia nie wymagają wstępnego namaczania.

Żel pomaga rozpuszczać i usuwać tłuste zabrudzenia, chroni przed powstawaniem zacieków i zapewnia naczyniom połysk.