Ładowanie...
FREEYU PROTEIN A caramel bar salted with inulin 40 g
Dodaj do ulubionych

FREEYU PROTEIN A caramel bar salted with inulin

40 g
Best before 03-10-2019
FriscoNew, packed
3.29 PLN2.99 PLN
for 1 pc / 40 g
74,75 / kg
EAN: 5901888015474
Price for kg:74,75 PLN
Weight:40 g
Brand:FREEYU
EAN:5901888015474
FREEYU PROTEIN Strawberry bar with inulin 40 g

2,65 zł/szt. kupując 2 szt.

Kup 2 ze wskazanych batonów białkowych FREEYU PROTEIN a zapłacisz tylko 2,65zł za szt.!
See the offer

Batony proteinowe FREEYU to doskonała przekąska dla osób aktywnych. Łączą w sobie wszystko to co najlepsze. Z jednej strony dostarczają tak bardzo pożądane i najlepsze dla osób aktywnych białko, z drugiej zachwycają wyjątkowym smakiem i konsystencją. Oblane delikatną, mleczną czekoladą są idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Zawierają naturalny prebiotyk – inulinę, są źródłem błonnika. Batony proteinowe FREEYU zawierają cenną witaminę B12.

  • 25% białka – koncentrat białka serwatkowego świetnie przyswajany przez organizm. Jest nieodzowny w budowaniu masy mięśniowej i utrzymaniu zdrowych kości. Białko serwatkowe zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do prawidłowej regeneracji. Szczególne polecane jest osobom aktywnym fizycznie, u których występuje większe zapotrzebowanie na białko.
  • Inulina – prebiotyk naturalnie występujący w bulwach, kłączach i dolnych częściach łodyg roślin. Niezwykle cenny dla organizmu – wspiera populację pożytecznych kultur bakterii, jest odporny na działanie enzymów trawiennych, ogranicza wchłanianie kalorii podobnie jak błonnik. Przyczynia się do lepszego funkcjonowania jelit i wzmocnienia systemu immunologicznego.
  • Witamina B12 – pomaga m.in. w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, wspomaga układ nerwowy, pomaga utrzymać równowagę psychiczną, ułatwia uczenie się i koncentrację. Ponadto współtworzy metioninę odpowiedzialną za dobry nastrój a także pomaga w odbudowywaniu masy kostnej.

FREEYU PROTEIN Baton białkowy karmel solony z inuliną - pyszny baton ujmujący oryginalnym, słodko-słonym smakiem, który zawdzięcza słonemu karmelowi otulonemu delikatną, mleczną czekoladą. Baton dedykowany jest osobom aktywnym, świetny zarówno w czasie jak i po treningu. Zawiera 25% doskonale przyswajalnego białka, inulinę oraz witaminę B12.