Ładowanie...
KOPERNIK Z serca fabryki Gingerbread stuffed in white chocolate, blackcurrant flavor 150 g
Dodaj do ulubionych

KOPERNIK Z serca fabryki Gingerbread stuffed in white chocolate, blackcurrant flavor

Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki

150 g
Best before 28-02-2020
FriscoNew, packed
7.19 PLN
for 1 pc / 150 g
47,93 / kg
EAN: 5900056008287
Price for kg:47,93 PLN
Weight:150 g
Brand:KOPERNIK
EAN:5900056008287

Z serca fabryki® to słodkie przekąski z tradycją, wytwarzane w samym sercu Fabryki Cukierniczej Kopernik w stolicy piernika - Toruniu. Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A. jest najstarszym producentem pierników i wafli w Polsce. Smak ten niezmiennie zachwyca konsumentów na całym świecie od ponad 250 lat. 

Wszystko zaczyna się w sercu fabryki. Starannie dobrane składniki, sekretne receptury, kilkusetletnia tradycja i wiedza pokoleń Mistrzów Piernikarskich. 


Pierniki oblane białą czekoladą z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki to idealna słodka, najwyższej jakości przekąska wytwarzana od serca w samym sercu Fabryki Cukierniczej Kopernik. Umili każde chwile, szczególnie te spędzone w gronie najbliższych przy świątecznym stole. Zamknięty w eleganckim opakowaniu może być doskonałym słodkim prezentem dla najbliższych.


Nadzienie to zostało otoczone długodojrzewającym ciastem. Jego leżakowanie od początku było najważniejszym etapem produkcji. Zachowany proces w oryginalnej formie podczas gdy inni o nim zapomnieli. W chłodzie piwnic korzenne przyprawy przesycają aromatem piernikowe ciasto, które nabiera znamiennej słodyczy. Składniki łączą się tworząc kompozycję o bursztynowej barwie.