... Ładowanie ...
HIPP Junior Combiotik 4 Mleko dla małych dzieci po 2 roku 2x450g 900 g
Dodaj do ulubionych

HIPP Junior Combiotik 4 Mleko dla małych dzieci po 2 roku 2x450g

Mleko dla małych dzieci

900 g
Ważny do 13-08-2020
FriscoNowy, zapakowany
72,99
za 1 szt. / 900 g
81,10 / kg
EAN: 4062300274303
Cena za kg:81,10
Waga:900 g
Marka:HIPP
EAN:4062300274303

Mleko HiPP 4 Junior Combiotik dla dzieci po 2. roku jest idealne jako mleczny posiłek na śniadanie - np. z Musli wielozbożowym HiPP BIO, jako kolacja lub po prostu między głównymi posiłkami.


Mały dzieci mają inne potrzeby żywieniowe niż dorośli. Potrzeby te zmieniają się wraz z wiekiem, na przykład wysoka zawartość tłuszczu w mleku matki wynika z dużych potrzeb energetycznych niemowlęcia na etapie szybkiego wzrostu. W wieku wczesnodziecięcym spada zapotrzebowanie na kalorie pochodzące z tłuszczu, jednak wraz z pożywieniem należy zapewnić dużą ilość wapnia oraz witamin i składników mineralnych niezbędnych do wzrostu i rozwoju. Aktualne badania wskazują, że zwyczajowa dieta nie pokrywa często w wystarczającym stopniu specyficznego dla wieku dzieci zapotrzebowania na niektóre składniki odżywcze (np. witaminę D, żelazo czy jod).


HiPP 4 Junior Combiotik - cechy produktu:

  • Praebiotik
  • Probiotik - Naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego - pierwotnie pochodzące z kobiecego mleka. Mleko mamy zawiera naturalne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety.
  • Jod - niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i rozwoju intelektualnego
  • Składniki odżywcze szczególnie potrzebne w okresie wzrostu:
    • Wapń - ważny dla budowy kości
    • Witamina D - wspiera budowę kości i zębów, ułatwiając wchłanianie wapnia
  • Zawartość białka i tłuszczu w mleku HiPP 4 Junior Combiotik jest dopasowana do szczególnych potrzeb małych dzieci.


U dzieci i nastolatków, czyli w okresie intensywnego wzrostu, budowana jest masa kostna. Organizm szczególnie potrzebuje wówczas wapnia i witaminy D. W dorosłym życiu proces kształtowania się układu kostnego jest zakończony.


Najwyższa jakość HiPP

Zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości HiPP oraz wymaganiami prawnymi, do produkcji mleka dla dzieci HiPP 4 Junior Combiotik używamy wyłącznie surowo kontrolowanych składników. Szczegółowe kontrole jakości, towarzyszące wszystkim etapom procesu wytwarzania mleka HiPP, mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu dziecku.