Ładowanie...
Zielona herbata Perfect Green Tea – Dilmah ma delikatny, żółty kolor i jest wyrazista w smaku.
Dodaj do ulubionych

DILMAH Exceptional Ceylon Green Tea 20 Bags

Zielona cejlońska herbata.

40 g
Best before 30-08-2021
FriscoNew, packed
12.99 PLN
for 1 pc / 40 g
324,75 / kg
EAN: 9312631140347
Price for kg:324,75 PLN
Weight:40 g
Brand:DILMAH
EAN:9312631140347
Ceylon Green Tea- zielona herbata cejlońska z lekko cierpkim posmakiem, charakterystycznym dla najlepszych herbat zielonych, daje jasnożółtynapar z odcieniami oliwkowymi. Delikatna herbata z wyczuwalną słodkawą końcówką. Wyjątkowo delikatna.
Kolekcja Dilmah Exceptional zawiera ręcznie zebrane herbaty i starannie wybrane zioła- najwyższej jakości, aromatyczne, o odpowiednim charakterze. Przestrzenne stożkowe torebki oferują na tyle dużą powierzchnię zaparzania, że w ich wnętrzu mogliśmy umieścić nawet największe listki herbaty i ziół. Każdy liść rozwinie się w nich i zaparzy prawidłowo, oddając naparowi cały swój niepowtarzalny charakter. Torebka nie zawiera żadnych elementów dodatkowych (np. metalowych zszywek). Została wykonana metodą ultradźwiękową, dzięki czemu jest w pełni ekologiczna i biodegradalna.
Herbaty Dilmah Exceptional zostały w kilka dni po zebraniu hermetycznie zabezpieczone foliowym opakowaniem chroniącym torebki przed dostępem powietrza, wilgoci oraz światła. W ten sposóbuchwycone zostały wszelkie walory świeżości, najważniejsze czynniki wpływające na smak, aromat i właściwości zdrowotne herbaty.